ସୁଶାନ୍ତ ସିଂ ରାଜପୁତଙ୍କ ମାମଲାରେ ସିବିଆଇ ତଦନ୍ତ ପାଇଁ ମଞ୍ଜୁରୀ ମିଳିବା ପରେ ପ୍ରତିକ୍ରିୟା ଦେଇଛନ୍ତି ସୁଶାନ୍ତଙ୍କ ଭଉଣୀ

ବଲିଉଡ ଅଭିନେତା ସୁଶାନ୍ତ ସିଂ ରାଜପୁତଙ୍କ ଆତ୍ମହତ୍ୟା ମାମଲାରେ ବିହାରରେ ଦାଖଲ ହୋଇଥିବା ଏଫଆଇଆରକୁ ସୁପ୍ରିମକୋର୍ଟ ସଠିକ୍ ବୋଲି ବିବେଚନା କରିଛନ୍ତି ଏବଂ ଏହି ଘଟଣାର ସିବିଆଇ ତଦନ୍ତ ଜାରି ରଖିବାକୁ ନିର୍ଦ୍ଦେଶ ଦେଇଛନ୍ତି। କୋର୍ଟଙ୍କ ଏହି ନିଷ୍ପତ୍ତିକୁ ଟୁଇଟ୍ କରି ସୁଶାନ୍ତଙ୍କ ଭଉଣୀ ଶ୍ୱେତା କୀର୍ତ୍ତୀ ସିଂ ପ୍ରତିକ୍ରିୟା ଦେଇଛନ୍ତି। ଶ୍ୱେତା ତାଙ୍କ ଟ୍ୱିଟ୍‌ରେ ଲେଖିଛନ୍ତି, “ବର୍ତ୍ତମାନ ଆମେ ଚାଲିଲୁ। ପରିଶେଷରେ। ସୁଶାନ୍ତ ମାମଲାରେ ସିବିଆଇ ତଦନ୍ତ ମିଳିଗଲା!


ଆପଣଙ୍କୁ କହିରଖୁଛୁ ଯେ ବିଗତ ଅନେକ ଦିନ ଧରି ଅନେକ ପ୍ରସିଦ୍ଧ ସେଲିବ୍ରିଟି ଏବଂ କୋଟିକୋଚି ପ୍ରଶଂସକ ସିବିଆଇ ତଦନ୍ତ ପାଇଁ ଦାବି କରୁଥିଲେ। ସୁଶାନ୍ତ ସିଂ ରାଜପୁତ ଆତ୍ମହତ୍ୟା ମାମଲାରେ ଅଭିନେତାଙ୍କ ପିତା ବିହାରରେ ଏଫଆଇଆର ଦାଖଲ କରିଥିଲେ, ଏହା ପରେ ବିହାର ସରକାରଙ୍କ ଆବେଦନ ଉପରେ କେନ୍ଦ୍ର ସରକାର ସିବିଆଇ ତଦନ୍ତ ନିର୍ଦ୍ଦେଶ ଦେଇଥିଲେ। ଏହାପରେ ରିୟା ଚକ୍ରବର୍ତ୍ତୀଙ୍କ ଦ୍ୱାରା ସୁପ୍ରିମକୋର୍ଟରେ ଆବେଦନ କରିଯାଇଥିଲା ଯେ ଏହି ମାମଲାର ନ୍ୟାୟିକ ମୁମ୍ବାଇରେ ଅଛି ଏବଂ ମାମଲାକୁ ମୁମ୍ବାଇ ପୋଲିସ ଦ୍ୱାରା ଯାଂଚ କରାଯାଉ। ଯାହାକୁ ସୁପ୍ରିମକୋର୍ଟଙ୍କ ପକ୍ଷରୁ ଆଜି ଖାରଜ କରିଦିଆଯାଇଛି ।

Comments are closed.