ବିବାଦ ପରେ ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମ ଛାଡିଲେ ସୁରଜ ପାଂଚୋଲି

ସୁଶାନ୍ତ ସିଂ ରାଜପୁତ ଏବଂ ଦିଶା ସାଲିଆନଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁକୁ ନେଇ ଅନେକ ବଲିଉଡ ତାରକା ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଟ୍ରୋଲ ହୋଇଛନ୍ତି। ଏଥିରେ ଅଭିନେତା ସୁରଜ ପାଂଚୋଲିଙ୍କ ନାମ ମଧ୍ୟ ସାମିଲ ରହିଥି। ଖବର ଆସିଥିଲା ​​ଯେ ସୁରଜ ଏବଂ ଦିଶାଙ୍କର ଭଲ ବନ୍ଧୁତା ଥିଲା, ଯେଉଁ କାରଣରୁ ସେମାନଙ୍କ ନାମ ଏହି ବିବାଦ ଭିତରକୁ ଟାଣି ହୋଇଯାଇଥିଲା। ତେବେ ପରେ ସୁରଜ ଏହା ମଧ୍ୟ ସ୍ପଷ୍ଟ କରିଛନ୍ତି ଯେ ତାଙ୍କ ଏବଂ ଦିଶାଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ କୌଣସି ବନ୍ଧୁତା ନାହିଁ।

ଏହା ବ୍ୟତୀତ ସୁରଜଙ୍କ ଗର୍ଲଫ୍ରେଣ୍ଡଙ୍କ ଅଭିନେତ୍ରୀ ଜିଆ ଖାନଙ୍କ ମା, ମଧ୍ୟ ସୁଶାନ୍ତ ସିଂ ରାଜପୁତଙ୍କ ବିଷୟରେ ଅନେକ କଥା କହିଛନ୍ତି। ଏଥିରେ ସେ ସୁରଜ ପାଂଚୋଲି ଏବଂ ଜିଆଙ୍କ ବିଷୟରେ ମଧ୍ୟ ଆଲୋଚନା କରିଥିଲେ, ଯାହା ଉପରେ ଅନେକ ଆଲୋଚନା କରାଯାଇଥିଲା। ସୁରଜ ପାମଚୋଲିଙ୍କୁ ଟ୍ରୋଲ କରାଯାଇଥିଲା ଏବଂ ବର୍ତ୍ତମାନ ସେ ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମ ଛାଡିବାକୁ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେଇଛନ୍ତି। ସେ କହିଛନ୍ତି ଯେ ତାଙ୍କୁ ଶାନ୍ତିରେ ନିଶ୍ୱାସ ନେବା ଆବଶ୍ୟକ।

ନିଜ ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମ ଷ୍ଟୋରୀରେ ଏକ ପୋଷ୍ଟ ଲେଖି ସୁରଜ ପାଂଚୋଲି କହିଛନ୍ତି ଯେ ସେ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରୁ ବିରତି ନେଉଛନ୍ତି। ସେ ଲେଖିଛନ୍ତି – ବିଦାୟ ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମ | ଆଶା କରେ ତୁମକୁ ପୁଣି ଦେଖା କରିବି, ଯେତେବେଳେ ଦୁନିଆା ପୁଣୁ ଏକ ଭଲ ସ୍ଥାନ ହୋଇଯାଇଥିବ | ମୋତେ ନିଶ୍ୱାସ ନେବା ଆବଶ୍ୟକ | # ସଫୋକେଟେଡ |

Comments are closed.