ଏହି ଗାର୍ଡେନ ପାର୍ଟି ଛବିରେ ରହିଛି ଜଣେ ଚୋର: ୯ ସେକେଣ୍ଡରେ ଖୋଜିବାକୁ ଚ୍ୟାଲେଞ୍ଜ

ଉପରୋକ୍ତ ପ୍ରତିଛବିରେ, ଆପଣଙ୍କୁ ଚିହ୍ନଟ କରିବାକୁ ପଡିବ ଯେ ପାର୍ଟୀରେ ଚୋର କିଏ ଯାହା ଏକ ଉଦ୍ୟାନ ଭିତରେ ଘଟୁଛି | ଚିତ୍ରରେ, ଆପଣ ଲୋକମାନଙ୍କୁ ଗାର୍ଡେନ ପାର୍ଟୀ ଉପଭୋଗ କରୁଥିବା ଦେଖିପାରିବେ | କିଛି ଲୋକ ପରସ୍ପର ସହ କଥାବାର୍ତ୍ତା କରୁଛନ୍ତି ଏବଂ କେହି କେହି ପରସ୍ପରକୁ ଚାହିଁ ରହିଛନ୍ତି | ପିଲାମାନେ ପାଚେରୀ ଉପରେ ଭୋଜିରେ ଦେଖୁଛନ୍ତି | କିନ୍ତୁ ଜଣେ ବ୍ୟକ୍ତି ଅଛନ୍ତି ଯିଏ ଏକ ଗାର୍ଡେନ ପାର୍ଟି ଭିତରେ କିଛି ଚୋରି କରୁଛନ୍ତି |

ପ୍ରଶ୍ନର ଉତ୍ତର ଦେବା ପୂର୍ବରୁ ତୁମକୁ ପ୍ରତିଛବିକୁ ଯତ୍ନର ସହ ଦେଖିବାକୁ ହେବ, କାରଣ ଉତ୍ତରଟି ସରଳ କିନ୍ତୁ ଚତୁରଭରା ଅଟେ | ଏକ ହେଡ୍ ଅପ୍ ଭାବରେ, ଏହି ମସ୍ତିଷ୍କ ଟିଜରର ଉତ୍ତରଗୁଡିକ ପ୍ରଶ୍ନର ଠିକ୍ ତଳେ ଦିଆଯାଇଛି, ତେଣୁ ନିଶ୍ଚିତ କରନ୍ତୁ ଯେ ଆପଣ ଅଧିକ ଦୂରକୁ ସ୍କ୍ରୋଲ୍ କରନ୍ତୁ ନାହିଁ ଏବଂ ଚିଟିଙ୍ଗ କରନ୍ତୁ ନାହିଁ!

ବ୍ରେନ ଟିଜର ଉତ୍ତର

ଯଦି ତୁମେ ଗାର୍ଡେନ ପାର୍ଟି ଭିତରେ ଥିବା ସମସ୍ତ ଲୋକଙ୍କୁ ଭଲଭାବେ ଦେଖିବ, ତୁମେ ଚୋର ଥିବା ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କୁ ଚିହ୍ନଟ କରିବାରେ ସକ୍ଷମ ହେବ | ପ୍ରତିଛବିର ବାମ ପାର୍ଶ୍ୱରେ ଥିବା ଜଣେ ପୁଅ ଜଣେ ମହିଳାଙ୍କ ବ୍ରେସଲେଟ୍ ଚୋରି କରୁଛି | ଲୋକମାନେ ପାର୍ଟି ଭିତରେ ବ୍ୟସ୍ତ ଥିବାରୁ ତାଙ୍କୁ ଅଣଦେଖା କରାଯାଉଛି।

ତେଣୁ, ଏହି ପ୍ରଶ୍ନର ଉତ୍ତର ହେଉଛି ବାଳକ ହେଉଛି ଗାର୍ଡେନ୍ ପାର୍ଟି ଚିତ୍ର ଭିତରେ ଚୋର | ଏହି ମସ୍ତିଷ୍କ ଟିଜର ଆପଣଙ୍କ ବୁଦ୍ଧି ଏବଂ ପର୍ଯ୍ୟବେକ୍ଷଣ ଦକ୍ଷତାର ଏକ ସରଳ ପରୀକ୍ଷା ଥିଲା | ଏକ ସମୟ ବ୍ରାକେଟ୍ ମଧ୍ୟରେ ପଜଲ୍ ସମାଧାନ କରିବାକୁ ଏହା ଲାଟେରାଲ୍ ଚିନ୍ତାଧାରା ଆବଶ୍ୟକ କରେ |

ତେଣୁ, ଯଦି ଆପଣ ଏହି ପଜଲ୍ କୁ ୯ ସେକେଣ୍ଡ ମଧ୍ୟରେ ସମାଧାନ କରିଛନ୍ତି, ତେବେ ଆପଣ ନିଶ୍ଚିତ ଭାବରେ ଆପଣଙ୍କର ଇଣ୍ଟେଲିଜେନ୍ସ ସ୍ତରରେ ସନ୍ତୁଷ୍ଟ ଏବଂ ଖୁସି ଅନୁଭବ କରିବେ | ଏହି ପ୍ରକାରର ମସ୍ତିଷ୍କ ଟିଜରଗୁଡ଼ିକ ତୁମର IQ ପରୀକ୍ଷା କରିବା ପାଇଁ ଆଉ ଏକ ମଜାଳିଆ ଉପାୟ | ତଥାପି, ପ୍ରକୃତ IQ ପରୀକ୍ଷା କରିବା ତୁମର IQ ସ୍ତର ଜାଣିବାର ଏକ ଭଲ ଉପାୟ | ତେବେ ଆମକୁ କୁହନ୍ତୁ, ଆପଣ ଗାର୍ଡେନ ପାର୍ଟି ଚିତ୍ର ଭିତରେ ଚୋରକୁ ଚିହ୍ନି ପାରିଲେ କି?

Comments are closed.