ସୋନୁ ସୁଦଙ୍କ ଘରେ ପୁଣି ପହଞ୍ଚିଲେ ଆୟକର ବିଭାଗ ଟିମ , ଆୟ ଏବଂ ଖର୍ଚ୍ଚ ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ ଦସ୍ତାବିଜର ହେଉଛି ଯାଞ୍ଚ

ବୁଧବାର ସୋନୁ ସୁଦଙ୍କ ସହ ଜଡିତ ୬ ଟି ପରିସରକୁ ସର୍ଭେ କରିବା ପରେ ଆୟକର ବିଭାଗ ଦଳ ଆଜି ସକାଳେ ପୁଣି ଅଭିନେତାଙ୍କ ଘରେ ପହଞ୍ଚିଛନ୍ତି। ଖବର ଅନୁଯାୟୀ ଆୟକର ବିଭାଗର ଅଧିକାରୀମାନେ ସୋନୁ ସୁଦଙ୍କ ଆକାଉଣ୍ଟ ବୁକ୍ ପରି ସମସ୍ତ ଆର୍ଥିକ ଦଲିଲକୁ ଆୟ ଏବଂ ଖର୍ଚ୍ଚ ଯାଞ୍ଚ କରୁଛନ୍ତି। ସୋନୁ ସୁଦଙ୍କ ଘରେ ଚାଲିଥିବା ସର୍ଭେରେ ଆମ୍ ଆଦମୀ ପାର୍ଟି ଅସନ୍ତୋଷ ବ୍ୟକ୍ତ କରିଛି।

ସୋନୁ ସୁଦଙ୍କ ସହିତ ଜଡ଼ିତ ସଂସ୍ଥାଗୁଡ଼ିକର ଯାଂଚ

ସୂଚନା ଅନୁଯାୟୀ, ଏହି ସର୍ଭେ ଲକ୍ଷ୍ନୌର ବଡ ବ୍ୟବସାୟୀ ଅନିଲ ସିଂଙ୍କ ସହ ଜଡିତ। ନିକଟରେ ଅନିଲ ସିଂଙ୍କ କାର୍ଯ୍ୟାଳୟରେ ମଧ୍ୟ ଆୟକର ଆକ୍ରମଣ ହୋଇଛି। ସୋନୁ ସୁଦ ଏବଂ ଅନିଲ ସିଂ ଏହି ବ୍ୟବସାୟରେ ଅଂଶୀଦାର ବୋଲି କୁହାଯାଉଛି। ଆୟକର ବିଭାଗର ଟିମ୍ ସୋନୁ ସୁଦ ସହିତ ଜଡିତ ଥିବା ସମସ୍ତ ସଂସ୍ଥାର ଅନୁସନ୍ଧାନ କରୁଛନ୍ତି।

କୌଣସି ପ୍ରତିକ୍ରିୟା ନାହିଁ

ସୋନୁ ସୁଦ ସୋସିଆଲ୍ ମିଡିଆରେ ସବୁଠାରୁ ସକ୍ରିୟ, ଯଦିଓ ସେ ଆୟକର ବିଭାଗର ଏହି ସର୍ଭେରେ କୌଣସି ପ୍ରତିକ୍ରିୟା ଦେଇନାହାଁନ୍ତି | ଅନ୍ୟପକ୍ଷରେ ଦିଲ୍ଲୀର ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ ଏହି ସର୍ଭେରେ କ୍ରୋଧିତ ହୋଇଥିବା ଜଣାପଡିଛି। ସେ ଟୁଇଟ୍ କରି କହିଛନ୍ତି, “ସତ୍ୟର ମାର୍ଗରେ ଲକ୍ଷ ଲକ୍ଷ ଅସୁବିଧା ଆସେ, କିନ୍ତୁ ବିଜୟ ସର୍ବଦା ସତ୍ୟର ଅଟେ | ସୋନୁ ସୁଦ ଜୀଙ୍କ ସହିତ, ଭାରତର ଲକ୍ଷ ଲକ୍ଷ ପରିବାରର ପ୍ରାର୍ଥନା ଅଛି, ଯେଉଁମାନେ କଷ୍ଟ ସମୟରେ ସୋନୁ ଜୀଙ୍କର ସମର୍ଥନ ପାଇଥିଲେ |

ନିକଟରେ ହୋଇଛନ୍ତି ମେଣ୍ଟରସିପ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମର ବ୍ରାଣ୍ଡ ଆମ୍ବାସାଡର

କିଛି ଦିନ ପୂର୍ବରୁ ସୋନୁ ସୁଦଙ୍କୁ ସ୍କୁଲ ପିଲାମାନଙ୍କ ପାଇଁ ଦିଲ୍ଲୀ ସରକାର ଆରମ୍ଭ କରିଥିବା ମେଣ୍ଟରସିପ୍ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମର ବ୍ରାଣ୍ଡ ଆମ୍ବାସାଡର କରାଯାଇଛି। ଅତୀତରେ ସୋନୁ ଆମ୍ ଆଦମୀ ପାର୍ଟିରେ ଯୋଗଦେବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି ବୋଲି ଆଲୋଚନା ହୋଇଥିଲା। ତେବେ ଏକ ବିବୃତ୍ତିରେ ସେ ସମସ୍ତ କଳ୍ପନାଜଳ୍ପନାକୁ ଖଣ୍ଡନ କରିଛନ୍ତି। ତେବେ ଏହି ସମୟ ମଧ୍ୟରେ ଅଭିନେତା ଦିଲ୍ଲୀ ସରକାରଙ୍କ କାର୍ଯ୍ୟକୁ ପ୍ରଶଂସା କରିଥିଲେ।

Comments are closed.