ଏହି ଦିନ କୁମ୍ଭ ରାଶିରେ ପ୍ରବେଶ କରିବେ ଶୁକ୍ର, ଏହି ରାଶିର ଉଜ୍ଜ୍ୱଳ ହେବ ଭାଗ୍ୟ

ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ର ଅନୁଯାୟୀ ଶୁକ୍ରଙ୍କୁ ଏକ ଶୁଭ ଗ୍ରହ ବୋଲି ବର୍ଣ୍ଣନା କରାଯାଇଛି। ବୈଦିକ ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ରରେ ଶୁକ୍ର ଗ୍ରହକୁ ଶାରୀରିକ ସୁଖ, ସୌନ୍ଦର୍ଯ୍ୟ, କଳା, ପ୍ରତିଭାର କାରଣ ବୋଲି ବର୍ଣ୍ଣନା କରାଯାଇଛି। ଶୁକ୍ର କୁମ୍ଭରେ ପ୍ରବେଶ କରିବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି। ଶୁକ୍ରଙ୍କର ଏହି ଗମନାଗମନ ଜାନୁୟାରୀ ୨୨, ୨୦୨୩ ରେ ଅପରାହ୍ନ ୪.୩୦ ରେ ଘଟିବ | ଏହା ପରେ ଶୁକ୍ର ମୀନରେ ପ୍ରବେଶ କରିବେ | ଶୁକ୍ର ଆମ ଜୀବନକୁ ବହୁତ ପ୍ରଭାବିତ କରିଥାନ୍ତି| ଧନ ଏବଂ ସମୃଦ୍ଧତା କେବଳ ଶୁକ୍ର ହେତୁ ଜୀବନରେ ଆସିଥାଏ | ଆସନ୍ତୁ ଜାଣିବା ଶୁକ୍ରଙ୍କ ଏହି ରାଶି ପରିବର୍ତ୍ତନ କେଉଁ ରାଶିର ପାଇଁ ଭାଗ୍ୟବାନ ବୋଲି ପ୍ରମାଣିତ ହେବ |

୧.ମେଷ

ଶୁକ୍ରଙ୍କର ଏହି ଗମନାଗମନ ମେଷ ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଭଲ ପ୍ରମାଣିତ ହେବାକୁ ଯାଉଛି| ଗମନାଗମନ ସମୟରେ ବ୍ୟବସାୟରେ ଲାଭ ହୋଇପାରେ | ଅନ୍ୟ ପଟେ, ବିବାହିତ ଲୋକଙ୍କୁ ଏହି ଗମନାଗମନ ସମୟରେ ଟିକେ ସତର୍କ ରହିବାକୁ ପଡିବ, ପତି-ପତ୍ନୀଙ୍କ ସହ କିଛି ବିଷୟରେ ମତଭେଦ ହୋଇପାରେ | ଶୁକ୍ରଙ୍କର ଏହି ଗମନାଗମନ ସମୟରେ, କାର୍ଯ୍ୟ କ୍ଷେତ୍ରରେ ଅଗ୍ରଗତି ହୋଇପାରେ | ଖର୍ଚ୍ଚ ନିୟନ୍ତ୍ରଣରେ ରହିବ | ଏହି ଗମନାଗମନ ସମୟରେ, ଛାତ୍ରମାନଙ୍କ ମନ ଅଧ୍ୟୟନରୁ ବିଚ୍ୟୁତ ହୋଇପାରେ | ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସମର୍ଥନ ପାଇବେ | ଏହି ସମୟ ମଧ୍ୟରେ ତୁମର ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଭଲ ରହିବ, ଯଦିଓ ତୁମର ଡାଏଟ ପ୍ରତି ଧ୍ୟାନ ଦେବା ଆବଶ୍ୟକ |

୨.ବୃଷ

ବୃଷ ରାଶି ଏହି ଗୋଚରରୁ ଅନେକ ଲାଭ ପାଇବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି | ଆପଣ କଠିନ ପରିଶ୍ରମର ଭଲ ଫଳାଫଳ ପାଇବେ | ଏହି ଗମନାଗମନର ପ୍ରଭାବ ସହିତ ଆପଣ ଭାଗ୍ୟବାନ ହେବେ | ଯଦି ଆପଣ ଏହି ଅବଧି ମଧ୍ୟରେ କଠିନ ପରିଶ୍ରମ କରନ୍ତି, ତେବେ ଆପଣ ବହୁତ ଭଲ ଫଳାଫଳ ପାଇବେ | ଏହି ସମୟ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ବହୁତ ଭଲ ଏବଂ ଏହାର ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ଫାଇଦା ନେବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରନ୍ତୁ |

୩.କନ୍ୟା

ଶୁକ୍ରଙ୍କ ଗମନାଗମନ ସହିତ, ଆପଣ ଭାଗ୍ୟର ସମର୍ଥନ ପାଇବେ | ତୁମର ଅନେକ ସ୍ଥଗିତ କାର୍ଯ୍ୟ ସମ୍ପନ୍ନ ହେବ | ଏହା ଆର୍ଥିକ ଦୃଷ୍ଟିରୁ ମଧ୍ୟ ଲାଭଦାୟକ ହେବ ଏବଂ ସାମାଜିକ ସର୍କଲ ମଧ୍ୟ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ତୁମେ ତୁମର ସାନ ଭାଇଭଉଣୀମାନଙ୍କୁ ଆର୍ଥିକ ଦୃଷ୍ଟିରୁ ସାହାଯ୍ୟ କରିବ | ଏହି ସମୟରେ ଆପଣ ନିଜକୁ ବହୁତ ଶକ୍ତିଶାଳୀ ସ୍ଥିତିରେ ପାଇବେ | ଆପଣ କିଛି ଧାର୍ମିକ ସ୍ଥାନ ପରିଦର୍ଶନ କରି ଖୁସି ହେବେ | ସାନ ଭାଇଭଉଣୀଙ୍କ ସହିତ ତୁମର ସମ୍ପର୍କ ଆହୁରି ନିକଟତର ହେବ | ଏହି ସମୟରେ ତୁମର ବକ୍ତବ୍ୟକୁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ କର, ନଚେତ୍ ତୁମର କାହା ସହିତ ଝଗଡା ହୋଇପାରେ |

୪.ମକର

କୁମ୍ଭରେ ଶୁକ୍ରଙ୍କ ଗମନାଗମନ ରାଶିର ଲୋକଙ୍କୁ ଉପକୃତ କରିବ | ଏହି ଗମନାଗମନର ପ୍ରଭାବ ସହିତ, ଆପଣ ଭଲ ଫଳାଫଳ ପାଇବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି | ଏହି ଗମନାଗମନର ପ୍ରଭାବ ସହିତ, ଆପଣଙ୍କର ସମ୍ମାନ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ଏହି ଅବଧି ମଧ୍ୟରେ ଆପଣ ଆର୍ଥିକ ଲାଭ ପାଇବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି | ପ୍ରତ୍ୟେକ କାର୍ଯ୍ୟ ଠିକ୍ ସମୟରେ ଶେଷ କରିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରନ୍ତୁ | ବିଳମ୍ବରେ ହୋଇଥିବା କାର୍ଯ୍ୟର ଫଳାଫଳ ଆପଣ ପାଇବେ |

୫. ମୀନ

ଏହି ଗମନାଗମନ ମୀନ ରାଶି ପାଇଁ ଲାଭଦାୟକ ହେବାକୁ ଯାଉଛି | ତୁମେ ଯାହା ବି କାମ କର, ତୁମେ ଭଲ ଫଳାଫଳ ପାଇବ | ଅହଂକାରରୁ ଦୂରେଇ ରୁହ ଏବଂ ତୁମର ଭାବନାକୁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣରେ ରଖ | ଯଦି ଆପଣ କାହାକୁ କିଛି କହିବାକୁ ଚାହାଁନ୍ତି, ତେବେ ବହୁତ ଚିନ୍ତିତ ଭାବରେ କୁହନ୍ତୁ | କାହା ସହିତ କିପରି ଆଚରଣ କରିବେ ସେ ବିଷୟରେ ଚିନ୍ତା କରିବା ପରେ ହିଁ ବ୍ୟବହାର କରନ୍ତୁ | ଏହି ସମୟ ସମ୍ମାନର ଯତ୍ନ ନେବା ବିଷୟରେ |

Comments are closed.