ଶିବସେନା ନେତା ସଞ୍ଜୟ ରାଉତ ଓ କଙ୍ଗନା ରଣାୱତ ମୁହାଁମୁହିଁ

ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ଅଭିନେତା ସୁଶାନ୍ତ ସିଂ ରାଜପୁତଙ୍କ ମାମଲାକୁ ନେଇ ବାରମ୍ବାର ଚର୍ଚ୍ଚା ହେଉଛି। ଏହି ପ୍ରସଙ୍ଗରେ ଅଭିନେତ୍ରୀ କଙ୍ଗନା ରଣାୱତ ଆଗରେ ରହି ସ୍ୱର ଉଠାଇଛନ୍ତି | ଏବେ କଙ୍ଗନା ଏବଂ ଶିବସେନା ନେତା ସଞ୍ଜୟ ରାଉତଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଶବ୍ଦର ଯୁଦ୍ଧ ତୀବ୍ର ହୋଇଛି | ମୁମ୍ବାଇ ପୋଲିସ ବିଷୟରେ ବିବୃତ୍ତି ପରେ ଶିବସେନା ନେତା ସଞ୍ଜୟ ରାଉତ କହିଛନ୍ତି ଯେ ଯଦି ସେ ମୁମ୍ବାଇରେ ଡରୁଛନ୍ତି ତେବେ ସେ ଆଉ ଫେରିବା ଉଚିତ ନୁହେଁ। ଯାହା ଉପରେ ବର୍ତ୍ତମାନ କଙ୍ଗନାଙ୍କ ଠାରୁ ଉତ୍ତର ଆସିଛି |

କଙ୍ଗନା ରଣାୱତଙ୍କ ତରଫରୁ ଟୁଇଟରେ ଲେଖାଯାଇଛି ଯେ ଶିବସେନା ନେତା ସଞ୍ଜୟ ରାଉତ ମୋତେ ଖୋଲାଖୋଲି ଧମକ ଦେଇଛନ୍ତି ଏବଂ କହିଛନ୍ତି ଯେ ମୁଁ ମୁମ୍ବାଇକୁ ଫେରିବି ନାହିଁ। ପ୍ରଥମେ ମୁମ୍ବାଇର ସଡ଼କରେ ସ୍ୱାଧୀନତାର ନାରା ଦିଆଯାଉଥିଲା ଏବଂ ବର୍ତ୍ତମାନ ଖୋଲା ଧମକ ଦିଆଯାଉଛି। ଏହି ମୁମ୍ବାଇ କାହିଁକି ପାକିସ୍ତାନ ଅଧୀକୃତ କରିଥିବା କାଶ୍ମୀର ପରି ଦେଖାଯାଉଛି?

ଆପଣଙ୍କୁ ଜଣାଇଦେଉଛୁ ଯେ, କଙ୍ଗନା ରଣାୱତଙ୍କ ଦ୍ବାରା ବିଗତ ଦିନଗୁଡ଼ିକରେ ମୁମ୍ବାଇ ପୋଲିସର କମିଶନର ଏବଂ ମୁମ୍ବାଇ ପୋଲିସର କାର୍ଯ୍ୟକାରିତା ବିଷୟରେ ପ୍ରଶ୍ନ ଉଠିଥିଲା ​​| ଏଥିସହ ଅଭିଯୋଗ ହୋଇଛି ଯେ ସିପି ମୁମ୍ବାଇ ପୋଲିସ ଏଭଳି କିଛି ଟ୍ୱିଟକୁ ପସନ୍ଦ କରିଛି ଯେଉଁଥିରେ କଙ୍ଗନାଙ୍କ ବିଷୟରେ ମିଥ୍ୟା ବିବୃତ୍ତି ଦିଆଯାଇଛି। ଏହା ଉପରେ ଟୁଇଟରରେ ମୁମ୍ବାଇ ପୋଲିସ ସହ କଙ୍ଗନାଙ୍କ ବିତର୍କ ମଧ୍ୟ ହୋଇଥିଲା।

Comments are closed.