ଆଖପାଖରେ ଏହିସବୁ ସଙ୍କେତ ଦେଖୁଥିଲେ ବୁଝିଯାଆନ୍ତୁ ଯେ ଆପଣଙ୍କ ରାଶିରେ ଦୁର୍ବଳ ରହିଛି ରାହୁ

ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ର ଅନୁଯାୟୀ, ରାହୁ ଏକ ଅଶୁଭ ଗ୍ରହ। କିନ୍ତୁ କୌଣସି ଗ୍ରହ ଶୁଭ କିମ୍ବା ଅଶୁଭ ହୋଇନଥାଏ, କିନ୍ତୁ ଏହାର ଫଳ ଶୁଭ ଏବଂ ଅଶୁଭ ଅଟେ | ରାହୁ ଜାତକରେ ଶୁଭ ରହିଥିଲେ ଶୁଭ ଫଳାଫଳ ପ୍ରଦାନ କରେ ଏବଂ ଯେତେବେଳେ କୌଣସି ଗ୍ରହ ବ୍ୟକ୍ତିର ରାଶିଫଳରେ ଅଶୁଭ କିମ୍ବା ବିପରୀତ ଘରେ ରୁହେ ସେତେବେଳେ ସେମାନଙ୍କର ସମସ୍ୟା ବଢ଼ିବାରେ ଲାଗେ | ଭାଗ୍ୟରେ ଅଶୁଭ ଗ୍ରହର ପ୍ରଭାବ ହେତୁ କିଛି ସଂକେତ ମଧ୍ୟ ଦେଖାଯାଏ | ଆସନ୍ତୁ ଜାଣିବା ରାହୁ ଯେତେବେଳେ ଜଣେ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ରାଶିଫଳରେ ଅଶୁଭ, ତେବେ ସେ କେଉଁ ପ୍ରକାରର ସଂକେତ ପାଇଥା’ନ୍ତି |

ବାରମ୍ବାର ଯଦି କୌଣସି ବ୍ୟକ୍ତି ଘରର ଚାରିପାଖରେ ଏକ ମୃତ ସାପ କିମ୍ବା ଝିଟିପିଟି ଦେଖନ୍ତି, ତେବେ ଏହା ରାହୁଙ୍କ ସଙ୍କେତ ଅଟେ | ଏହି ସଙ୍କେତଗୁଡିକ ସୂଚିତ କରେ ଯେ ରାହୁ ଆପଣଙ୍କ ରାଶିରେ ପିଡ଼ୀତ ଅଛନ୍ତି ଏବଂ ଆପଣଙ୍କୁ ଏହାର ଖରାପ ପ୍ରଭାବ ଭୋଗିବାକୁ ପଡିପାରେ |

ହଠାତ୍ ଯଦି ଆପଣ ଜିନିଷ ଭୁଲିଯିବା ଆରମ୍ଭ କରନ୍ତି ଏବଂ ଆପଣଙ୍କର ସ୍ମୃତିଶକ୍ତି ଦୁର୍ବଳ ହେବାକୁ ଲାଗେ, ତେବେ ଏହାର ଅର୍ଥ ଆପଣଙ୍କର ରାହୁ ଖରାପ ଅଛି | ଏପରି ପରିସ୍ଥିତିରେ, ତୁରନ୍ତ ରାହୁ ଗ୍ରହର ଶାନ୍ତି ପାଇଁ ପଦକ୍ଷେପ ନେବା ଉଚିତ୍ |

ବିତର୍କ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବାରେ ଲାଗିଲେ ଏବଂ ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ମତଭେଦ ଆରମ୍ଭ ହେବାକୁ ଲାଗିଲେ, ଏହା ରାହୁଙ୍କ ସଙ୍କେତ ଅଟେ | ଏପରି ପରିସ୍ଥିତିରେ, ରାହୁ ଆପଣଙ୍କ ପାରିବାରିକ ଜୀବନରେ ଅସନ୍ତୋଷ ସୃଷ୍ଟି କରିବେ ଏବଂ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଅନେକ ସମସ୍ୟା ମଧ୍ୟ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ |

ଯଦି ନଖ ଏବଂ ମୁଣ୍ଡର କେଶ ହଠାତ୍ ଝଡ଼ିବା ଆରମ୍ଭ କରେ, ତେବେ ଏହା ହେଉଛି ରାହୁ ଆପଣଙ୍କ ରାଶିରେ ଅଶୁଭ ଘରେ ବସିଥିବାର ସଙ୍କେତ| ରାହୁଙ୍କ ଶୁଭକାମନା ପାଇଁ ଜଣେ ଭଲ ଜ୍ୟୋତିଷଙ୍କ ସହିତ ପରାମର୍ଶ କରନ୍ତୁ ଏବଂ ଏହା ବିଷୟରେ ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ର ଉପାୟ ଗ୍ରହଣ କରନ୍ତୁ |

Comments are closed.