ଆଖପାଖରେ ଏହିସବୁ ସଙ୍କେତ ଦେଖୁଥିଲେ ବୁଝିଯାଆନ୍ତୁ ଯେ ଆପଣଙ୍କ ରାଶିରେ ଦୁର୍ବଳ ରହିଛି ରାହୁ

0

ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ର ଅନୁଯାୟୀ, ରାହୁ ଏକ ଅଶୁଭ ଗ୍ରହ। କିନ୍ତୁ କୌଣସି ଗ୍ରହ ଶୁଭ କିମ୍ବା ଅଶୁଭ ହୋଇନଥାଏ, କିନ୍ତୁ ଏହାର ଫଳ ଶୁଭ ଏବଂ ଅଶୁଭ ଅଟେ | ରାହୁ ଜାତକରେ ଶୁଭ ରହିଥିଲେ ଶୁଭ ଫଳାଫଳ ପ୍ରଦାନ କରେ ଏବଂ ଯେତେବେଳେ କୌଣସି ଗ୍ରହ ବ୍ୟକ୍ତିର ରାଶିଫଳରେ ଅଶୁଭ କିମ୍ବା ବିପରୀତ ଘରେ ରୁହେ ସେତେବେଳେ ସେମାନଙ୍କର ସମସ୍ୟା ବଢ଼ିବାରେ ଲାଗେ | ଭାଗ୍ୟରେ ଅଶୁଭ ଗ୍ରହର ପ୍ରଭାବ ହେତୁ କିଛି ସଂକେତ ମଧ୍ୟ ଦେଖାଯାଏ | ଆସନ୍ତୁ ଜାଣିବା ରାହୁ ଯେତେବେଳେ ଜଣେ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ରାଶିଫଳରେ ଅଶୁଭ, ତେବେ ସେ କେଉଁ ପ୍ରକାରର ସଂକେତ ପାଇଥା’ନ୍ତି |

ବାରମ୍ବାର ଯଦି କୌଣସି ବ୍ୟକ୍ତି ଘରର ଚାରିପାଖରେ ଏକ ମୃତ ସାପ କିମ୍ବା ଝିଟିପିଟି ଦେଖନ୍ତି, ତେବେ ଏହା ରାହୁଙ୍କ ସଙ୍କେତ ଅଟେ | ଏହି ସଙ୍କେତଗୁଡିକ ସୂଚିତ କରେ ଯେ ରାହୁ ଆପଣଙ୍କ ରାଶିରେ ପିଡ଼ୀତ ଅଛନ୍ତି ଏବଂ ଆପଣଙ୍କୁ ଏହାର ଖରାପ ପ୍ରଭାବ ଭୋଗିବାକୁ ପଡିପାରେ |

ହଠାତ୍ ଯଦି ଆପଣ ଜିନିଷ ଭୁଲିଯିବା ଆରମ୍ଭ କରନ୍ତି ଏବଂ ଆପଣଙ୍କର ସ୍ମୃତିଶକ୍ତି ଦୁର୍ବଳ ହେବାକୁ ଲାଗେ, ତେବେ ଏହାର ଅର୍ଥ ଆପଣଙ୍କର ରାହୁ ଖରାପ ଅଛି | ଏପରି ପରିସ୍ଥିତିରେ, ତୁରନ୍ତ ରାହୁ ଗ୍ରହର ଶାନ୍ତି ପାଇଁ ପଦକ୍ଷେପ ନେବା ଉଚିତ୍ |

ବିତର୍କ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବାରେ ଲାଗିଲେ ଏବଂ ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ମତଭେଦ ଆରମ୍ଭ ହେବାକୁ ଲାଗିଲେ, ଏହା ରାହୁଙ୍କ ସଙ୍କେତ ଅଟେ | ଏପରି ପରିସ୍ଥିତିରେ, ରାହୁ ଆପଣଙ୍କ ପାରିବାରିକ ଜୀବନରେ ଅସନ୍ତୋଷ ସୃଷ୍ଟି କରିବେ ଏବଂ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଅନେକ ସମସ୍ୟା ମଧ୍ୟ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ |

ଯଦି ନଖ ଏବଂ ମୁଣ୍ଡର କେଶ ହଠାତ୍ ଝଡ଼ିବା ଆରମ୍ଭ କରେ, ତେବେ ଏହା ହେଉଛି ରାହୁ ଆପଣଙ୍କ ରାଶିରେ ଅଶୁଭ ଘରେ ବସିଥିବାର ସଙ୍କେତ| ରାହୁଙ୍କ ଶୁଭକାମନା ପାଇଁ ଜଣେ ଭଲ ଜ୍ୟୋତିଷଙ୍କ ସହିତ ପରାମର୍ଶ କରନ୍ତୁ ଏବଂ ଏହା ବିଷୟରେ ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ର ଉପାୟ ଗ୍ରହଣ କରନ୍ତୁ |

Leave A Reply

Your email address will not be published.