କ୍ୟାଟ୍ରିନା କୈଫଙ୍କୁ ଖାସ ଅନ୍ଦାଜରେ ଜନ୍ମଦିନର ଶୁଭେତ୍ସା ଜଣାଇଲେ ଭାଇଜାନ, ଉଭୟ ଯୋଡ଼ିକୁ ବେଷ୍ଟ କପଲ କହିଲେ ପ୍ରଶଂସକ

୧୬ ଜୁଲାଇରେ ସୁନ୍ଦର ଅଭିନେତ୍ରୀ କ୍ୟାଟ୍ରିନା କୈଫ ତାଙ୍କର ୩୮ ତମ ଜନ୍ମଦିନ ପାଳନ କରିଛନ୍ତି | ଏହି ବିଶେଷ ଦିନରେ ତାଙ୍କୁ ଫିଲ୍ମ ଜଗତର ଅନେକ ସେଲିବ୍ରେଟ୍ ଶୁଭକାମନା ଜଣାଇଛନ୍ତି। କିନ୍ତୁ ସୁପରଷ୍ଟାର ସଲମାନ ଖାନଙ୍କ ପୋଷ୍ଟ ସର୍ବାଧିକ ଧ୍ୟାନ ଆକର୍ଷଣ କରିଛି | ସଲମାନ-କ୍ୟାଟ୍ରିନାଙ୍କ ବଣ୍ଡିଙ୍ଗ ବହୁତ ଭଲ ଏବଂ ଉଭୟ ପ୍ରାୟତ ଏକାଠି ମଜା କରୁଥିବା ଦେଖାଯାଏ | ପ୍ରଶଂସକମାନେ ଉଭୟଙ୍କ ବଣ୍ଡିଙ୍ଗକୁ ବେଶ ପସନ୍ଦ କରୁଛନ୍ତି ଏବଂ ଏହି କାରଣରୁ ଅନେକ ଥର ପ୍ରଶଂସକମାନେ ମଧ୍ୟ ସଲମାନଙ୍କୁ କ୍ୟାଟ୍ରିନାଙ୍କୁ ବିବାହ କରିବାକୁ ପରାମର୍ଶ ଦେଇଛନ୍ତି | ସଲମାନ ଖାନ ମଧ୍ୟ ତାଙ୍କର ବିଶେଷ ବନ୍ଧୁ କ୍ୟାଟ୍ରିନା କୈଫଙ୍କୁ ତାଙ୍କ ଜନ୍ମଦିନରେ ଭିନ୍ନ ଢଙ୍ଗରେ ଶୁଭକାମନା ଜଣାଇ ଚର୍ଚାରେ ଅଛନ୍ତି।

ସଲମାନ ଖାନ ଶୁକ୍ରବାର ଦିନ ତାଙ୍କ ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମ ଆକାଉଣ୍ଟରେ ଏକ ଫଟୋ ସେୟାର କରିଛନ୍ତି। ଏଥିରେ ସେ କ୍ୟାଟ୍ରିନା କୈଫଙ୍କ ସହ ନଜର ଆସିଛନ୍ତି ଏବଂ ଅଭିନେତ୍ରୀ ସଲମାନଙ୍କ ମାଇକ୍ ଠିକ୍ କରୁଥିବା ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଛି। ଏହି ସମୟରେ ଦୁହେଁ ପରସ୍ପରକୁ ଚାହିଁ ରହିଛନ୍ତି | ସଲମାନ ଖାନ ଏହି ଫଟୋ ସହିତ ଲେଖିଛନ୍ତି, ‘କ୍ୟାଟ୍ରିନାଙ୍କୁ ଜନ୍ମଦିନର ଶୁଭେଚ୍ଛା! ଏକ ସୁସ୍ଥ, ଧନବାବ ଏବଂ ବୁଦ୍ଧିମାନ ଜନ୍ମଦିନ ସହିତ ଜୀବନରେ ଆପଣଙ୍କୁ ଅନେକ ପ୍ରେମ ଏବଂ ସମ୍ମାନ ମିଳୁ | କେବଳ ସଲମାନ ଖାନ ଏହାକୁ ପୋଷ୍ଟ କରିବା ପରେ ପ୍ରଶଂସକମାନେ ସେମାନଙ୍କ ମତାମତ ଦେବା ଆରମ୍ଭ କରିଦେଲେ | ସଲମାନ ଏବଂ କ୍ୟାଟ୍ରିନାଙ୍କ ପ୍ରଶଂସକମାନେ ଏହି ପୋଷ୍ଟରେ ବହୁତ ପ୍ରେମ ଦେଖାଇଛନ୍ତି।


ଏହି ପୋଷ୍ଟରେ ମନ୍ତବ୍ୟ ଦେଇ ଜଣେ ଉପଭୋକ୍ତା ଲେଖିଛନ୍ତି, ‘କେତେ ଦୂର ଚାଲିଗଲେ ମଧ୍ୟ କଣ ହେବ। ପ୍ରେମ ତ ପ୍ରେମ ହୋଇଥାଏ| ମୁଁ ତୁମକୁ ବୁଝିପାରୁଛି। ‘ ଅନ୍ୟଜଣେ ଲେଖିଛନ୍ତି, ‘ବେଷ୍ଟ କପଲ।’ ଅନ୍ୟ ଜଣେ ବ୍ୟବହାରକାରୀ ସଲମାନଙ୍କୁ ଭାଇ ଏବଂ କ୍ୟାଟ୍ରିନାଙ୍କୁ ଭାଉଜ ବୋଲି ମଧ୍ୟ ଲେଖିଛନ୍ତି। ଜଣେ ବ୍ୟବହାରକାରୀ ଲେଖିଛନ୍ତି, ‘ବର୍ତ୍ତମାନ ବିବାହ କର ଭାଇ।’

ତେବେ ଏମିତି ଅନେକ ପୋଷ୍ଟ ପ୍ରଶଂସକଙ୍କ ଠାରୁ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଛି । ଏଥିରୁ ଜଣାପଡ଼ୁଛି ପ୍ରଶଂସକମାନେ ସଲମାନ ଓ କ୍ୟାଟ୍ରିନାଙ୍କୁ ଏକାଠି ଦେଖିବାକୁ ବହୁତ ବ୍ୟଗ୍ରତାର ସହ ଅପେକ୍ଷା କରିଛନ୍ତି । କିନ୍ତୁ ବାସ୍ତବରେ ଯାହା ଘଟିବ ତାହା ସମୟ ଆସିଲେ ହିଁ ଜଣାପଡ଼ିବ ।

ସଲମାନ ଖାନ ଏବଂ କ୍ୟାଟ୍ରିନା କୈଫ ଅନେକ ଫିଲ୍ମରେ ଏକାଠି ନଜର ଆସିଛନ୍ତି। ଏଥିମଧ୍ୟରୁ ଅଧିକାଂଶ ବ୍ଲକବଷ୍ଟର | ତାଙ୍କର ମୁଖ୍ୟ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରଗୁଡ଼ିକ ହେଉଛି ‘ପାର୍ଟନର’, ‘ଏକ ଥା ଟାଇଗର’, ‘ସୁଲତାନ’ ଏବଂ ‘ଟାଇଗର ଜିନ୍ଦା ହୈ’। ଯେତେବେଳେ ଦୁହେଁ ପରଦାରେ ଏକାଠି ହୁଅନ୍ତି, ସେମାନେ ଲୋକଙ୍କ ହୃଦୟ ଜିତିଛନ୍ତି |

ସଲମାନ ଖାନ ଏବଂ କ୍ୟାଟ୍ରିନା କୈଫ ଖୁବ ଶୀଘ୍ର ଟାଇଗର ୩ ପାଇଁ ସୁଟିଂ ଆରମ୍ଭ କରିବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି। ଅନେକ ୟୁରୋପୀୟ ଦେଶରେ ଏହାର ସୁଟିଂ କରାଯିବ | ଏହି ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରରେ କ୍ୟାଟ୍ରିନା ଏବଂ ସଲମାନଙ୍କ ସହ ଅଭିନେତା ଇମ୍ରାନ ହାସମି ମଧ୍ୟ ଅଭିନୟ କରିବେ, ଯେକି ଏହି ଫିଲ୍ମରେ ଭିଲେନ ଭୂମିକାରେ ଅଭିନୟ କରିବେ।

ଯେଉଁମାନେ ତାଙ୍କ ଜନ୍ମଦିନରେ ତାଙ୍କୁ ଶୁଭକାମନା କରିଥିଲେ ସେମାନଙ୍କୁ କ୍ୟାଟ୍ରିନା କୈଫ ଧନ୍ୟବାଦ ଦେଇଛନ୍ତି। କ୍ୟାଟ୍ରିନା କୈଫ ନିଜ ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମ ଆକାଉଣ୍ଟରେ ନିଜର ଏକ ଫଟୋ ସେୟାର କରିଛନ୍ତି। ଏହି ଫଟୋ, ସେ ଏକ ଲାଲ ରଙ୍ଗର ସ୍ୱିମ୍ ସୁଟ୍ ପିନ୍ଧିଛନ୍ତି ଏବଂ ସୁଇମିଂ ପୁଲରେ ଠିଆ ହୋଇ ହସୁଥିବା ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଛି | କ୍ୟାଟ୍ରିନା କୈଫ ଏହା ସହ ଲେଖିଛନ୍ତି, ‘ଜନ୍ମଦିନ। ସର୍ବଦା ପ୍ରେମ ବର୍ଷା କରିଥିବାରୁ ଆପଣଙ୍କୁ ବହୁତ ବହୁତ ଧନ୍ୟବାଦ। ‘

Comments are closed.