ଏୟାରଟେଲ ଗ୍ରାହକ ମାନେ ଆଗୁଆ ପାଇବେ ବିଗ୍‌ବଜାରର “ସବସେ ଶସ୍ତେ ୫ ଦିନ” ଅଫର

ଯଦି ଆପଣ ଜଣେ ଏୟାରଟେଲ ଥ୍ୟାଙ୍କସ ଗ୍ରାହକ, ତେବେ ପ୍ରସ୍ତୁତ ହୋଇଯାଆନ୍ତୁ ଭାରତର ସବୁଠାରୁ ବୃହତ ସପିଙ୍ଗ ଉତ୍ସବ ବିଗ ବଜାରର “ସବସେ ଶସ୍ତେ ୫ ଦିନ”କୁ ଉପଭୋଗ କରିବା ପାଇଁ । ଏୟାରଟେଲ ଥ୍ୟାଙ୍କସ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମର ଅଂଶ ଭାବେ ଗ୍ରାହକମାନଙ୍କୁ ବ୍ୟାପକ ରେଞ୍ଜର ଆକର୍ଷଣୀୟ ଅଫରର ସୁବିଧା ଯୋଗାଇଦେବା ନିମନ୍ତେ ଭାରତୀ ଏୟାରଟେଲ (“ଏୟାରଟେଲ”) ଫ୍ୟୁଚର ଗ୍ରୁପ ସହିତ ସହବନ୍ଧିତା କରିଛି । ଏହି ବିଗ ବଜାର ସବସେ ଶସ୍ତେ ୫ ଦିନ ଚଳିତ ବର୍ଷ ୨୨ ଜାନୁଆରୀ ଠାରୁ ୨୬ ଜାନୁଆରୀ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଆୟୋଜିତ ହେବାକୁ ଯାଉଛି । ଏହି ସହବନ୍ଧିତା ଅଧୀନରେ ସମସ୍ତ ଏୟାରଟେଲ ଥ୍ୟାଙ୍କସ ଗ୍ରାହକମାନେ ଭାରତର ସବୁଠାରୁ ବୃହତ ସପିଙ୍ଗ ଉତ୍ସବ ବିଗ ବଜାର “ସବସେ ଶସ୍ତେ ୫ ଦିନ”ର ଆନୁଷ୍ଠାନିକ ଶୁଭାରମ୍ଭର ଦୁଇଦିନ ପୂର୍ବରୁ ପ୍ରାୟ ନିୟୁତରୁ ଅଧିକ ଷ୍ଟକ କିପିଙ୍ଗ ୟୁନିଟଗୁଡ଼ିକରେ ସମସ୍ତ ଆକର୍ଷଣୀୟ ଅଫରଗୁଡ଼ିକର ପହଞ୍ଚ ଉପଲବ୍ଧି କରିବାରେ ସମର୍ଥ ହେବେ ।
ସାଧାରଣ ଜନତାଙ୍କ ପାଇଁ ଖୋଲିବା ପୂର୍ବରୁ ଏୟାରଟେଲ ଥ୍ୟାଙ୍କସ ଗ୍ରାହକମାନେ ଏହି ସପିଙ୍ଗ ଉତ୍ସବକୁ ଆସନ୍ତା ଜାନୁଆରୀ ୨୦ ଏବଂ ଜାନୁଆରୀ ୨୧ରେ ଉପଭୋଗ କରିବାକୁ ସମର୍ଥ ହେବେ । ଏୟାରଟେଲ ଥ୍ୟାଙ୍କସ ଆପର ଗ୍ରାହକମାନେ ସେମାନଙ୍କ ପସନ୍ଦର ସ୍ଲଟରେ ବୁକିଙ୍ଗ ଦ୍ୱାରା ଫାଷ୍ଟ ବିଲିଙ୍ଗର ପହଞ୍ଚ ସହିତ ଏକ ସହଜ ସପିଙ୍ଗ ଅନୁଭୂତିକୁ ଉପଭୋଗ କରିପାରିବେ । ଏହା ବ୍ୟତୀତ ଗ୍ରାହକମାନେ ଫ୍ୟୁଚର ପେ ଆପ ଡାଉନଲୋଡ଼ କରି ୧୦୦ଟଙ୍କାର କ୍ୟାସବ୍ୟାକ ପାଇପାରିବେ (କେବଳ ପ୍ରଥମ ଥର ଫ୍ୟୁଚର ପେ ଆପ ଡାଉନଲୋଡ଼ ଏବଂ ରେଜିଷ୍ଟ୍ରେସନରେ) ।
ଏହି ଲାଭଗୁଡ଼ିକ ଏୟାରଟେଲର ଦୃଢ଼ ସହବନ୍ଧିତା ଦ୍ୱାରା ସମୃଦ୍ଧ ଯାହାକି ଆମାଜନ ପ୍ରାଇମ, ଜି୫, ଏୟାରଟେଲ ଏକ୍ସଟ୍ରିମ ରୁ ୱିଙ୍କ ମ୍ୟୁଜିକ, ଡିଭାଇସ ବ୍ରାଣ୍ଡ ଏବଂ ଆହୁରି ଅନେକ କିଛି ପ୍ରିମିୟମ କଣ୍ଟେଣ୍ଟ ବ୍ରାଣ୍ଡରୁ ପରିଚାଳିତ । ଏହା ସମ୍ପର୍କରେ ଭାରତୀ ଏୟାରଟେଲ-ଚିଫ ପ୍ରଡକ୍ଟ ଅଫିସର ଶ୍ରୀ ଆଦର୍ଶ ନାୟର କହିଛନ୍ତି ଯେ, “ଫ୍ୟୁଚର ଗ୍ରୁପ ସହିତ ସହବନ୍ଧିତା କରି ଏବଂ ପ୍ରତ୍ୟେକଙ୍କ ପୂର୍ବରୁ ଆମର ଗ୍ରାହକମାନଙ୍କ ପାଇଁ ସ୍ୱତନ୍ତ୍ର ସପିଙ୍ଗ ଅନୁଭୂତି ନେଇଆଣି ଆମେ ବେଶ ଆନନ୍ଦିତ ।”

Comments are closed.