ଚର୍ଚାରେ ସାରା ତେନ୍ଦୁଲକର ଏବଂ ଶୁଭମାନ ଗିଲଙ୍କ ଫଟୋ, ଏହାକୁ ନେଇ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଆଲୋଚନା

0

ଦେଶରେ କରୋନା କାରଣରୁ ସାରା ଦେଶରେ ଲକଡାଉନ ମଧ୍ୟରେ ରହିଥିଲେ ମଧ୍ୟ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ କିନ୍ତୁ ବହୁତ ହଲଚଲ ଦେଖାଦେଇଛି, ଯାହା ଏବେବି ଜାରି ରହିଛି। କ୍ରିକେଟରଙ୍କ ସହ ଅନେକ ବଡ ସେଲିବ୍ରିଟି ମଧ୍ୟ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ସକ୍ରିୟ ହୋଇପାରିଛନ୍ତି। ସୋସିଆଲ ମିଡିଆ ହେଉଛି ଏକ ପ୍ଲାଟଫର୍ମ ଯେଉଁଠାରେ ବଡ ସେଲିବ୍ରିଟିମାନଙ୍କର କୌଣସି କାର୍ଯ୍ୟକଳାପ ଆଲୋଚନାର ବିଷୟ ହୋଇଯାଏ | ଏଥର ଟିମ୍ ଇଣ୍ଡିଆର ଯୁବ ବ୍ୟାଟ୍ସମ୍ୟାନ୍ ଶୁବମାନ ଗିଲ ଏବଂ କିମ୍ବଦନ୍ତୀ ଭାରତୀୟ ଖେଳାଳି ସଚିନ ତେନ୍ଦୁଲକରଙ୍କ ଝିଅ ସାରା ତେନ୍ଦୁଲକର ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଚର୍ଚାର ବିଷୟ ପାଲଟିଯାଇଛନ୍ତି।

ଅସଲରେ ଶୁଭମାନ ଗିଲ ଏବଂ ସାରା ତେନ୍ଦୁଲକର ନିଜ ନିଜ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ନିଜର ଫଟୋ ସେୟାର କରିଛନ୍ତି। କିନ୍ତୁ ଉଭୟଙ୍କ ଫଟୋ କ୍ୟାପସନ୍ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଚର୍ଚ୍ଚାର ବିଷୟ ପାଲଟିଛି। ଶୁଭମାନ ଏବଂ ସାରା ସେମାନଙ୍କ ଫଟୋ କ୍ୟାପସନରେ ଦୁଇଟି ଆଖି ସହିତ ‘I Spy’ ଲେଖିଛନ୍ତି |


ଶୁଭମାନ ଗିଲ ଟ୍ୱିଟରରେ ତାଙ୍କ ଫଟୋ ସେୟାର କରିଛନ୍ତି, ଯେଉଁଥିରେ ସେ ମରୁନ ଜ୍ୟାକେଟ, ବ୍ଲୁ ଡେନିମ ଏବଂ ଧଳା ସ୍ନିକରରେ ପୋଜ୍ କରୁଥିବା ନଜର ଆସିଛନ୍ତି। ଏଥିସହିତ ସାରା ତେନ୍ଦୁଲକର ତାଙ୍କର ଦୁଇଟି ଫଟୋ ତାଙ୍କ ଅଫିସିଆଲ ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମରେ ପୋଷ୍ଟ କରିଛନ୍ତି। ଏହି ଫଟୋଗୁଡ଼ିକର କ୍ୟାପସନରେ ସେ ‘I Spy’ ମଧ୍ୟ ଲେଖିଛନ୍ତି।

View this post on Instagram

I spy 👀

A post shared by Sara Tendulkar (@saratendulkar) on


ଯାହାରୁ ନେଇ ଏବେ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଅନେକ କମେଂଟ ଆସୁଛି ।

Leave A Reply

Your email address will not be published.