ପାକିସ୍ତାନୀ ଖେଳାଳୀଙ୍କ ଏଭଳି ଫିଲ୍ଡିଙ୍ଗ ଦେଖି ଆପଣ ମଧ୍ୟ ନିଜ ହସକୁ କରିପାରିବେ ନାହିଁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ, ଭିଡିଓ ଭାଇରାଲ

0

ସାରା ବିଶ୍ୱରେ ମହାମାରୀ କରୋନା ଭାଇରସକୁ ଦୃଷ୍ଟିରେ ରଖି ସମସ୍ତ କ୍ରିକେଟ ସିରିଜକୁ ସ୍ଥଗିତ କରାଇ ଦିଆଯାଇଥିବାବେଳେ ଅନ୍ୟପଟେ ପାକିସ୍ତାନରେ ବର୍ତ୍ତମାନ ପାକିସ୍ତାନ ସିପର ଲିଗ ଖେଳାଯାଉଛି । ପିଏସଏଲକୁ ଦର୍ଶକ ଶୃନ୍ୟ ଷ୍ଟାଡିୟମରେ ଖେଳାଯିବା ପାଇଁ ନିଷ୍ପତି ନିଆଯାଇଛି । ପିଏସଏଲରେ ଇସଲାମାବାଦ ୟୁନାଇଟେଡ ଏବଂ କରାଚୀ କିଙ୍ଗସ ମଧ୍ୟରେ ଖେଳାଯାଇଥିବା ୨୮ ତମ ମ୍ୟାଚରେ ‘ଅକିଫ ଜାବେଦ’ଙ୍କ ଖରାପ ଫିଲ୍ଡିକୁ ନେଇ ସେ ବର୍ତ୍ତମାନ ଚର୍ଚ୍ଚାର ପରିସରକୁ ଆସିଛନ୍ତି ।
ଏହି ମ୍ୟାଚରେ କରାଚୀ କିଙ୍ଗସ ପାଳର ୭ ଓଭରର ଶେଷ ବଲରେ ବ୍ୟାଟ୍ସମ୍ୟାନ ଇମାଦ ୱାସିମ ଏକ ସିଙ୍ଗଲ ପାଇଁ ଏକ ସଟ ଖେଳିଥିଲେ, ଯାହାକି ଫିଲ୍ଡର ଆକିଫ ଜାବେଦଙ୍କ ପାଖକୁ ଯାଇଥିଲା । ଆକିଫ ବଲ ଧରିବା ପାଇଁ ଚେଷ୍ଟା କରିଥିଲେ ମଧ୍ୟ ବଲଟି ତାଙ୍କୁ ଚଖମା ଦେଇ ଗୋଡ ଦୁଇଟି ମଝିରୁ ବାଉଣ୍ଡ୍ରି ଲାଇନ ପାରି କରି ଦେଇଥିଲା ।

ତାଙ୍କର ଖରାପ ଫିଲ୍ଡି ପାଇଁ କରାଚୀ କିଙ୍ଗସକୁ ୧ ରନ ବଦଳରେ ୪ ରନ ମିଳିଥିଲା, ଯାହାଫଳରେ କରାଚୀ କିଙ୍ଗସ, ଇସଲାମାବାଦ ୟୁନାଇଟେଡକୁ ୪ଟି ୱିକେଟରେ ପରାସ୍ତ କରିଥିଲା । ଇସଲାମାବାଦ ୟୁନାଇଟେଡ ୨୦ ଓଭରରେ ୬ଟି ୱିକେଟ ହରାଇ ୧୩୬ ରନ ସଂଗ୍ରହ କରିଥିବାବେଳେ କରାଚୀ କିଙ୍ଗସ ୧୯.୨ ଓଭରରେ ୧୩୭ ରନ କରି ଏଥିରେ ବିଜୟ ହାସଲ କରିଥିଲା ।

India nCovid-19 Stats

2567
Confirmed
72
Deaths
192
Recovered

Global Stats

1,097,810 Total Cases
59,140 Death Cases
228,405 Recovered

Leave A Reply

Your email address will not be published.