ଏବେ ଆଉ ନିଜ ନମ୍ବର କରିବାକୁ ହେବନି ସେୟାର, ଭର୍ଚୁଆଲ ନମ୍ବର ଦୂର କରିବ ସ୍ପାମ କଲ ଚିନ୍ତା – ଜାଣନ୍ତୁ କିଭଳି

0

ଆଜିକାଲି ଅଧିକାଂଶ ସେବା ପାଇଁ ଫୋନ୍ ନମ୍ବର ପ୍ରଦାନ କରିବା ଜରୁରୀ ହୋଇପଡିଛି | ଆପଣ ଏକ ସପିଂ ସେଣ୍ଟରକୁ ଯାଆନ୍ତୁ କିମ୍ବା ଏକ ଅନଲାଇନ୍ ସେବା ନିଅନ୍ତୁ | ଆପଣଙ୍କୁ ଫୋନ୍ ନମ୍ବର ପ୍ରାୟ ସବୁ ଜାଗାରେ ଦେବାକୁ ପଡିଥାଏ | ଏକ ଫୋନ୍ ନମ୍ବର ଦେବାରେ ଅନେକ ଅସୁବିଧା ଅଛି | ପ୍ରଥମ କଥା ହେଉଛି ଆପଣ ଅନେକ ସ୍ପାମ୍ କଲ୍ ପାଇବେ | ମହିଳାଙ୍କ ଗୋପନୀୟତା ଏବଂ ନିରାପତ୍ତା ଦୃଷ୍ଟିରୁ, ପ୍ରତ୍ୟେକ ସେବା ପାଇଁ ଆପଣଙ୍କର ଫୋନ୍ ନମ୍ବର ଦେବା ଟିକେ ଅସୁରକ୍ଷିତ ହୋଇଥାଏ ।

ହାଇଦ୍ରାବାଦରୁ ଅଭିନନ୍ଦନ ଆଦିତ୍ୟ Doosra ନାମକ ଏକ ଷ୍ଟାର୍ଟ ଅପ୍ ଆରମ୍ଭ କରିଛନ୍ତି। ସେ କହିଛନ୍ତି ଯେ ଗୋପନୀୟତାକୁ ଧ୍ୟାନରେ ରଖି ଉପଭୋକ୍ତାମାନଙ୍କୁ ଅବାଞ୍ଛିତ କଲ୍ ଏବଂ ସ୍ପାମ୍ ରୁ ରକ୍ଷା କରିବା ତାଙ୍କର ଉଦ୍ଦେଶ୍ୟ |

ଏହି ଆପର ପ୍ରତିଷ୍ଠାତା ଆଦିତ୍ୟ କହିଛନ୍ତି ଯେ ଏହା ଆପଣଙ୍କର ଗୋପନୀୟତା ରକ୍ଷା କରିପାରିବ। ଯଦି ଆପଣ କୌଣସି ସ୍ଥାନକୁ ସପିଂ କରିବାକୁ ଯାଆନ୍ତି, ତେବେ ଆପଣଙ୍କର ଫୋନ୍ ନମ୍ବର ପଚରାଯାଏ | ସେଠାରେ ନିଜର ପ୍ରକୃତ ଫୋନ୍ ନମ୍ବର ଦେବା ପରିବର୍ତ୍ତେ ଆପଣ ଭର୍ଚୁଆଲ୍ ନମ୍ବର ଦେଇପାରିବେ | ଏହା ସହିତ ଆପଣ ରିହାତି ଏବଂ ଅଫର ପାଇବେ ଏବଂ ଆପଣଙ୍କର ନିଜ ନମ୍ବର କୌଣସି ସ୍ଥାନରେ ଅଂଶୀଦାର ହେବ ନାହିଁ |

Doosra ଆପ୍ କଲ୍ ପରିଚାଳନା କରିପାରିବ…

Doosra ଆପ୍ ଆଣ୍ଡ୍ରଏଡ୍ ଏବଂ ଆଇଫୋନରେ ଡାଉନଲୋଡ୍ ହୋଇପାରିବ | Doosra ନମ୍ବରକୁ କଲ୍ ସଂଖ୍ୟା Doosra ଆପରେ ଷ୍ଟୋର ହେବ | ଭଏସ୍ ମେଲ୍ ମଧ୍ୟ ଏଠାରେ ଉପଲବ୍ଧ | Doosra ନମ୍ବରକୁ କରାଯାଇଥିବା କଲଗୁଡ଼ିକ ହେଉଛି ଅଟୋ ବ୍ଲକ୍ | କିନ୍ତୁ ଆପଣ ସେଟିଂକୁ ଯାଇ ଏହାକୁ ଅନ୍-ବ୍ଲକ୍ କରିପାରିବେ |

Doosra ଆପ୍ ପାଇଁ, ଏହି ଷ୍ଟାର୍ଟଅପ୍ ଜୋମାଟୋ, ସ୍ବିଗି, ଓଲା ଏବଂ ଅନେକ ସମାନ କମ୍ପାନୀ ସହିତ ସହବନ୍ଧିତ ହୋଇଛି | ଏହା ଅଧୀନରେ, ଏହି ବିତରଣ ସେବାଗୁଡିକର କଲ୍ ଅଟୋ ବ୍ଲକ୍ ନୁହେଁ ଏବଂ ଖାଦ୍ୟ କିମ୍ବା ଉତ୍ପାଦ ବିତରଣ ପାଇଁ ଆପଣ ଫୋନ୍ ଉଠାଇବାକୁ ସମର୍ଥ ହେବେ |

Doosra ଆପ୍ କିପରି କାମ କରେ?

ଏହି ଷ୍ଟାର୍ଟଅପ୍ ର ପ୍ରତିଷ୍ଠାତା ତଥା ସିଇଓ ଆଦିତ୍ୟ ଏକ ନ୍ୟୁଜ ଚ୍ୟାନେଲକୁ କହିଛନ୍ତି ଯେ ଏଥିପାଇଁ ସେ ଟେଲିକମ୍ କମ୍ପାନୀ ସହ ସହଭାଗୀ ହୋଇଛନ୍ତି। ଏହା ଅଧୀନରେ ଗ୍ରାହକମାନଙ୍କୁ ଏକ ଭର୍ଚୁଆଲ୍ ନମ୍ବର ଯୋଗାଇ ଦିଆଯାଉଛି | ତଥାପି, ଆପଣ ଏହି ଭର୍ଚୁଆଲ୍ ନମ୍ବର ସହିତ କାହାକୁ କଲ କରିପାରିବେ ନାହିଁ | ଏହି ନମ୍ବର ସହିତ ଆପଣ କୌଣସି ସୋସିଆଲ ମିଡିଆ କିମ୍ବା ମେସେଜିଂ ଆପରେ ଆକାଉଣ୍ଟ ସୃଷ୍ଟି କରିପାରିବେ ନାହିଁ | ଠକାମିରୁ ରକ୍ଷା ପାଇବା ପାଇଁ ସେ ଏହା କରିଛନ୍ତି ବୋଲି ପ୍ରତିଷ୍ଠାତା ଆଦିତ୍ୟ କହିଛନ୍ତି। କିନ୍ତୁ ଆପଣ ଭର୍ଚୁଆଲ୍ ନମ୍ବରରୁ କଲ୍, ଭଏସ୍ ମେସେଜ୍ ଏବଂ ମେସେଜ ଗ୍ରହଣ କରିବେ |

Doosra ସେବା ବ୍ୟବହାର କରିବା ପାଇଁ ଏକ ଭାରତୀୟ ସିମ୍ ରହିବା ଆବଶ୍ୟକ

ଏହି ସେବା ପାଇଁ, ଆପଣଙ୍କ ପାଖରେ ଭାରତର ଏକ ସିମ୍ ଥିବା ଜରୁରୀ | Doosra ଆପ୍ କିମ୍ବା ୱେବସାଇଟରେ ଆପଣଙ୍କର ନମ୍ବର ଏଂଟର କରିବା ପରେ OTP ଆପଣଙ୍କୁ ପଠାଯିବ | ବୈଧତା ପରେ, ଆପଣଙ୍କୁ ଯୋଜନା ବାଛିବାକୁ ପଡିବ | ଯୋଜନା ବାଛିବା ପରେ ପେମେଂଟ କରାଯାଏ ଏବଂ ତା’ପରେ ଆପଣଙ୍କୁ ୧୦ଟି ଡିଜିଟର ଏକ ନୂତନ ସଂଖ୍ୟା ଦିଆଯିବ | ଦୋକାନର ଯେକୌଣସି ସ୍ଥାନରେ, ରିହାତି ଅଫର କିମ୍ବା ଟେଲି କଲର୍ ପାଇଁ ଆପଣ ଏହି ନମ୍ବର ଦେଇପାରିବେ |

ମେମ୍ବରସିପ୍ ସର୍ଭିସ ମଡେଲ

ଏହା ଏକ ମାଗଣା ସେବା ନୁହେଁ ଏବଂ ଗ୍ରାହକଙ୍କୁ ଏଥିପାଇଁ ପେମେଂଟ ଦେବାକୁ ପଡିବ | ବର୍ତ୍ତମାନ ଏଥିର୍ ୬ ମାସ ଏବଂ ୧୨ମାସ ଯୋଜନା ଅଛି ଯେଉଁଥିରୁ ଆପଣ ଗୋଟିଏ ବାଛିପାରିବେ | ୬ମାସ ପାଇଁ ଏହାର ୪୯୯ ଟଙ୍କା ଖର୍ଚ୍ଚ ହୋଇଥିବାବେଳେ ୧୨ମାସ ପାଇଁ ୬୯୯ ଟଙ୍କାରେ ଆପଣ ଏହି ସେବା ପାଇପାରିବେ |

ବିଶେଷ କଥା ହେଉଛି ଯଦି ଆପଣ ସବସ୍କ୍ରିପସନ୍ ପରେ ଏକ VIP ନମ୍ବର ପାଇବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି, ତେବେ ଆପଣ ମଧ୍ୟ ତାହା କରିପାରିବେ, କିନ୍ତୁ ଏଥିପାଇଁ ଆପଣଙ୍କୁ ଅଲଗା ପେମେଂଟ ଦେବାକୁ ପଡିବ | ସାଧାରଣ ନମ୍ବର ପାଇଁ କୌଣସି ଟଙ୍କା ପୃଥକ ଭାବରେ ଦେବାକୁ ପଡିବ ନାହିଁ |

Leave A Reply

Your email address will not be published.