ଏକ ମେଗା ବଜେଟ ଫିଲ୍ମରେ ସୁପରହିରୋ ଭୂମିକାରେ ନଜର ଆସିବେ କ୍ୟାଟ୍ରିନା କୈଫ

ହଲିଉଡରେ ସୁପରହିରୋ ଫିଲ୍ମର ଟ୍ରେଣ୍ଡ ବହୁତ ପୁରୁଣା | ପ୍ରତ୍ୟେକ ମେଗା ବଜେଟ୍ ଫିଲ୍ମରେ କିଛି ସୁପରହିରୋ ଅଛନ୍ତି | କିନ୍ତୁ ଯେତେବେଳେ ବଲିଉଡ କଥା ଆସେ, କ୍ରିସ୍ ହେଉଛନ୍ତି ଏକମାତ୍ର ଚରିତ୍ର ଯିଏ ସୁପରହିରୋ ଫିଲ୍ମରେ ଫିଟ୍ ହୁଅନ୍ତି | କିନ୍ତୁ ବର୍ତ୍ତମାନ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ନିର୍ଦ୍ଦେଶକ ଅଲି ଅବ୍ବାସ ଜାଫର ସେହି ଧାରାକୁ ପରିବର୍ତ୍ତନ କରିବାକୁ ପ୍ରସ୍ତୁତ ହୋଇଛନ୍ତି।

କ୍ୟାଟ୍ରିନା କୈଫ ହେବେ ସୁପରହିରୋ

ଦୀର୍ଘ ଦିନ ଧରି ଅଲି ଭାରତରେ ଏକ ସୁପରହିରୋ ଆଧାରିତ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ନିର୍ମାଣ କରିବାକୁ ଚାହୁଁଥିଲେ। ବର୍ତ୍ତମାନ ସେ ତାଙ୍କର ପ୍ରଥମ ଫିଲ୍ମ ପାଇଁ ପ୍ରସ୍ତୁତି ଆରମ୍ଭ କରିବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି | କୁହାଯାଉଛି ଯେ ଅଲି ପ୍ରଥମ ଫିଲ୍ମରେ ଅଭିନେତ୍ରୀ କ୍ୟାଟ୍ରିନା କୈଫଙ୍କୁ କାଷ୍ଟ କରୁଛନ୍ତି। କ୍ୟାଟ୍ରିନା ଏହି ଫିଲ୍ମରେ ସୁପରହିରୋ ଭୂମିକାରେ ନଜର ଆସିବେ। ଏହି ଚଳଚିତ୍ରରେ କ୍ୟାଟ୍ରିନାଙ୍କ ବିପକ୍ଷରେ କୌଣସି ପୁରୁଷ ତାରକାଙ୍କୁ କାଷ୍ଟ କରାଯାଇ ନାହିଁ। ଏହି ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର କ୍ୟାଟ୍ରିନାଙ୍କ କାନ୍ଧରେ ନ୍ୟସ୍ତ ହେବାକୁ ଯାଉଛି। ଏକ ସାକ୍ଷାତକାରରେ ଅଲି ଅବ୍ବାସ ଜାଫର ନିଜେ ଏହା କହିଛନ୍ତି। ଏପରିକି ସେମାନେ କହୁଛନ୍ତି ଯେ କ୍ୟାଟ୍ରିନା କୈଫଙ୍କ ପରି ଜଣେ ବଡ ଅଭିନେତ୍ରୀଙ୍କୁ କୌଣସି ପୁରୁଷ ତାରକାଙ୍କର ଆବଶ୍ୟକ କରନ୍ତି ନାହିଁ ।

ସେ କୁହନ୍ତି – ବର୍ତ୍ତମାନ କ୍ୟାଟ୍ରିନାଙ୍କ ସହ ଏକ ଫିଲ୍ମ ନିର୍ମାଣ କରୁଛନ୍ତି। ତା’ପରେ ମିଷ୍ଟର ଇଣ୍ଡିଆ ବିଷୟରେ ଏକ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ନିର୍ମାଣ କରାଯିବ। ତୃତୀୟ ସୁପରହିରୋ ଆମ ପୁରାଣରୁ ନିଆଯିବ ଏବଂ ଚତୁର୍ଥଟି ଭାରତୀୟ ସେନାରୁ ହେବ | ନିର୍ଦ୍ଦେଶକଙ୍କ ଏହି ଉଚ୍ଚାଭିଳାଷୀ ଚିନ୍ତାଧାରା ସମସ୍ତ ପ୍ରଶଂସକଙ୍କୁ ଉତ୍ସାହିତ କରୁଛି | ଏଭଳି ପରିସ୍ଥିତିରେ ବଲିଉଡରେ ଏକ ନୂଆ ଧାରା ଦେଖିବାକୁ ମିଳିପାରେ।

Comments are closed.