‘ହେରା ଫେରି ୩ ‘ରେ ଅକ୍ଷୟଙ୍କ ବଦଳରେ କାର୍ତ୍ତିକଙ୍କ ଏଣ୍ଟ୍ରିକୁ ନେଇ ନାଖୁସ ଦର୍ଶକ: ଟ୍ୱିଟରରେ ଜଣାଇଲେ ଅସନ୍ତୋଷ

ଅକ୍ଷୟ କୁମାରଙ୍କ ଫିଲ୍ମ ‘ହେରା ଫେରି’ ଏବଂ ‘ଫିର ହେରା ଫେରି’ ଦର୍ଶକଙ୍କ ଦ୍ୱାରା ଭଲଭାବେ ଗ୍ରହଣ କରାଯାଇଥିଲା। ଏଭଳି ପରିସ୍ଥିତିରେ ପ୍ରଶଂସକମାନେ ଫିଲ୍ମର ତୃତୀୟ ଭାଗକୁ ଦୀର୍ଘ ସମୟ ଧରି ଅପେକ୍ଷା କରିଥିଲେ। ଏଥି ସହିତ, ଏହି ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରରେ ବାବୁ ରାଓ ଭୂମିକାରେ ଅଭିନୟ କରିଥିବା ପରେଶ ରାୱଲ ହେରା ଫେରି ୩ ରେ କାର୍ତ୍ତିକ ଆର୍ଯ୍ୟନଙ୍କ ଏଂଟ୍ରି ବିଷୟରେ କହିବା ପରଠାରୁ ପ୍ରଶଂସକମାନେ ନିରାଶ ହୋଇଛନ୍ତି। ୟୁଜରମାନେ ଅକ୍ଷୟ କୁମାରଙ୍କ ସ୍ଥାନରେ କାର୍ତ୍ତିକ ଆର୍ଯ୍ୟନଙ୍କ ବିଷୟରେ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ବିଭିନ୍ନ ପ୍ରଶ୍ନ ପଚାରୁଛନ୍ତି |

ବାସ୍ତବରେ, ଶୁକ୍ରବାର ଦିନ ଜଣେ ପ୍ରଶଂସକ ପରେଶ ରାୱଲଙ୍କୁ ଟ୍ୱିଟ୍ କରି ପଚାରିଥିଲେ ଯେ କାର୍ତ୍ତିକ ଆର୍ଯ୍ୟନ୍ ହେରା ଫେରି ୩ ର ଅଂଶ ହେବେ କି? ଏହାର ପ୍ରତିକ୍ରିୟାରେ ପରେଶ ରାୱଲ କହିଥିଲେ ଯେ ହଁ ଏହା ସତ। ମିଡିଆ ରିପୋର୍ଟ ଅନୁଯାୟୀ ଅକ୍ଷୟ କୁମାର ଫିଲ୍ମର ସ୍କ୍ରିପ୍ଟରେ ଖୁସି ନଥିଲେ। ନିର୍ମାତାମାନଙ୍କ ସହ ଅନେକ ସାକ୍ଷାତ ପରେ ମଧ୍ୟ କିଛି କାମ ହୋଇପାରିଲା ନାହିଁ, ତେଣୁ ତାଙ୍କୁ ଫିଲ୍ମରୁ ହଟାଇ ଦିଆଗଲା | ଏଥିସହିତ ବର୍ତ୍ତମାନ ରାଜୁ ଅର୍ଥାତ ହେରା ଫେରୀର ଅକ୍ଷୟ କୁମାରଙ୍କ ପ୍ରଶଂସକମାନେ ଟ୍ୱିଟରରେ ନିଜର ଅସନ୍ତୋଷ ବ୍ୟକ୍ତ କରୁଛନ୍ତି ଏବଂ ସେମାନେ କହିଛନ୍ତି ଯେ ଯଦି ଅକ୍ଷୟ ଏଥିରେ ନାହାଁନ୍ତି, ତେବେ ଫିଲ୍ମ ମଧ୍ୟ ନାହିଁ।

ଜଣେ ଉପଭୋକ୍ତା ଲେଖିଛନ୍ତି, ଯଦି ପରେଶ ରାୱଲ ହେରା ଫେରିର ହୃଦୟ, ତେବେ ଅକ୍ଷୟ କୁମାର ହେଉଛନ୍ତି ଆତ୍ମା ​​| ଅକ୍ଷୟ କୁମାରଙ୍କ ବିନା ହେରି ଫେରି ବିନା ମୃତ ଶରୀର ପରି ହେବ | ଅନ୍ୟପକ୍ଷରେ, ଅନ୍ୟ ଜଣେ ଲେଖିଛନ୍ତି, ଯେତେବେଳେ କେହି ଜଣେ କୁହନ୍ତି ଯେ ସେ ଅକ୍ଷୟ କୁମାରଙ୍କୁ ହେରା ଫେରୀରେ କାର୍ତ୍ତିକ ଆର୍ଯ୍ୟନଙ୍କ ସ୍ଥାନରେ ବଦଳାଇ ଦେଇଛନ୍ତି, ତେବେ ମୋର ପ୍ରତିକ୍ରିୟା ଏପରି ଯେ ଯଦି ଅକ୍ଷୟ କୁମାର ନୁହଁନ୍ତି ତେବେ ହେରି ପେରି ୩ ନୁହେଁ।

ସୋସିଆଲ ମିଡିଆ ବ୍ୟବହାରକାରୀମାନେ ମଧ୍ୟ ଅକ୍ଷୟ କୁମାରଙ୍କୁ ଟ୍ୟାଗ୍ କରୁଛନ୍ତି ଏବଂ କହିଛନ୍ତି ଯେ ସେ ଫିଲ୍ମର ଏକ ଅଂଶ ନ ହେଲେ ଏହା ଅସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ଅଟେ। ଜଣେ ଲେଖିଛନ୍ତି, ଦୟାକରି ଅକ୍ଷୟ ସାର୍, ହେରି ଫେରି ତୁମ ଏବଂ ତୁମର ପୋଜ୍ ବିନା ଅସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ …, ।

Comments are closed.