ଚତୁର୍ଥ ଥର ନାସନାଲ ଆୱାର୍ଡ ପାଇ ଇମୋସନାଲ ହୋଇଗଲେ କଙ୍ଗନା ରଣାୱତ: ବାପା-ମା’ଙ୍କ ଉଦ୍ଦେଶ୍ୟରେ ଲେଖିଲେ ଏହି ପୋଷ୍ଟ

ବଲିଉଡ କ୍ୱିନ୍ କଙ୍ଗନା ରଣାୱତ ଫିଲ୍ମ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରିର ଏକ ପ୍ରମୁଖ ଶକ୍ତି ହୋଇପାରିଛନ୍ତି। ଏହାର ଏକ ଉଦାହରଣ, ଗତକାଲି ଉପରାଷ୍ଟ୍ରପତି ଭେଙ୍କୟା ନାଇଡୁ ୬୭ ତମ ଜାତୀୟ ଫିଲ୍ମ ପୁରସ୍କାର ବିତରଣ ଉତ୍ସବରେ ତାଙ୍କୁ ସମ୍ମାନିତ କରିଛନ୍ତି। “ମଣିକର୍ଣ୍ଣିକା” ଏବଂ “ପଙ୍ଗା” ରେ ଅଭିନୟ ପାଇଁ ଶ୍ରେଷ୍ଠ ଅଭିନେତ୍ରୀ ପୁରସ୍କାର ପାଇଥିବା କଙ୍ଗନା ଚତୁର୍ଥ ଜାତୀୟ ପୁରସ୍କାର ପାଇବା ପରେ ତାଙ୍କ ବାପା-ମାଙ୍କୁ ଧନ୍ୟବାଦ ଜଣାଇଛନ୍ତି।

କଙ୍ଗନା ପୂର୍ବରୁ ୨୦୦୮ ରେ ‘ଫ୍ୟାଶନ୍’ ପାଇଁ ଶ୍ରେଷ୍ଠ ସହାୟକ ଅଭିନେତ୍ରୀ, ୨୦୧୫ ରେ ‘ତନୁ ୱେଡସ୍ ମନୁ ରିଟର୍ନସ୍’ ପାଇଁ ଶ୍ରେଷ୍ଠ ଅଭିନେତ୍ରୀ, ୨୦୧୪ ରେ ‘କ୍ୱିନ୍’ ପାଇଁ ଶ୍ରେଷ୍ଠ ଅଭିନେତ୍ରୀ ଏବଂ ବର୍ତ୍ତମାନ ‘ମଣିକର୍ଣ୍ଣିକା’ ଏବଂ ‘ପଙ୍ଗା’ ପାଇଁ ଶ୍ରେଷ୍ଠ ଅଭିନେତ୍ରୀ ପୁରସ୍କାର ପାଇଛନ୍ତି।। ଜାତୀୟ ପୁରସ୍କାର ବିଜେତା ଅଭିନେତ୍ରୀମାନଙ୍କ ତାଲିକାରେ ସେ ଦ୍ୱିତୀୟ ସ୍ଥାନରେ ଅଛନ୍ତି।


ଏହି ସମ୍ମାନ ପାଇ କଙ୍ଗନା ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମରେ ଲେଖିଛନ୍ତି- ‘ମୋର ବାପା-ମା ହୋଇଥିବାରୁ ଧନ୍ୟବାଦ। ‘ଆମେ ସମସ୍ତେ ଆମର ବାପା-ମାଙ୍କ ପ୍ରେମ, ଯତ୍ନ ଏବଂ ବଳିଦାନର ଯୋଗ୍ୟ ହେବା ପାଇଁ ଏକ ଗଭୀର ଇଚ୍ଛା ସହିତ ବଢିଛୁ … ସମସ୍ତ ଅସୁବିଧା ଯାହା ବାପା-ମାଙ୍କୁ ଦେଇଥାଉ, ଏହି ଦିନ ସମସ୍ତ ଦୁଷ୍ଟାମିକୁ ପୁରଣ କରିଦେଇଥାଏ। ମୋର ବାପା-ମା ହୋଇଥିବାରୁ ଧନ୍ୟବାଦ

Comments are closed.