କେବେ ଆଡଲ୍ଟ ଫିଲ୍ମରେ ଲୋକପ୍ରିୟ ଥିଲେ ଏହି ଅଭିନେତ୍ରୀମାନେ, ଏବେ କିଏ ଫିଲ୍ମରେ ଅଭିନୟ କରୁଛି ତ ପୁଣି କିଏ ବିଜନେସ

ପର୍ଣ୍ଣ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରି ବିଷୟରେ ଲୋକଙ୍କର ନିଜ ନିଜର ଧାରଣା ରହିଥାଏ କିନ୍ତୁ ଏହାକୁ ଅସ୍ୱୀକାର କରାଯାଇପାରିବ ନାହିଁ ଯେ ଆଜିକାଲି ପର୍ଣ୍ଣ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରର ବ୍ୟବସାୟ ବଢ଼ିଚାଲିଛି। ଏହି ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରିର ଅନେକ କଳାକାର ମଧ୍ୟ ବହୁତ ଲୋକପ୍ରିୟ | କିନ୍ତୁ ଆଜି ଆମେ ଆପଣଙ୍କୁ ପର୍ଣ୍ଣ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରର ଅଭିନେତ୍ରୀମାନଙ୍କ ବିଷୟରେ କହିବୁ ଯେଉଁମାନେ ବର୍ତ୍ତମାନ ଏହି ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରି ଛାଡିଦେଇଛନ୍ତି ଏବଂ ଅନ୍ୟ କ୍ଷେତ୍ରରେ ନାମ ଅର୍ଜନ କରୁଛନ୍ତି |

ପ୍ରଥମେ ସନି ଲିଓନଙ୍କ ବିଷୟରେ କହିବା | ୨୦୧୩ରେ, ସନ୍ନି ପର୍ଣ୍ଣ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରି ଛାଡିବାକୁ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେଇଥିଲେ | ଏହା ପରେ ସେ ବିଗ୍ ବସ୍ ର ୫ମ ସିଜନରେ ଆସିଥିଲେ | ଏଠାରୁ ସେ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରରେ କାମ ପାଇଲେ | ତାଙ୍କୁ ଭାରତରେ ମଧ୍ୟ ବିରୋଧ କରାଯାଇଥିଲା, କିନ୍ତୁ ଏହାକୁ ଗ୍ରହଣ କରିବାକୁ ହେବ ଯେ ସନ୍ନି ଲୋକଙ୍କ ଭାବନାକୁ ନିଜ ଆଡକୁ ବଦଳାଇ ଦେଇଛନ୍ତି। ସନ୍ନି ଅନେକ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ଏବଂ ଆଇଟମ୍ ଗୀତରେ ଅଭିନୟ କରିଛନ୍ତି | ଆଜି ସେ ବଲିଉଡରେ ନିଜକୁ ପ୍ରତିଷ୍ଠିତ କରିପାରିଛନ୍ତି |

Sunny Leone:Patrika

ଏକଦା ପର୍ଣ୍ଣ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରିର ସବୁଠାରୁ ପ୍ରସିଦ୍ଧ ଅଭିନେତ୍ରୀ ଶଶା ଗ୍ରେ ବର୍ତ୍ତମାନ ହଲିଉଡର ଏକ ଜଣାଶୁଣା ନାମ | ପର୍ଣ୍ଣ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରରୁ ଅବସର ନେବା ପରେ ଶଶା ‘ଦ ଗର୍ଲଫ୍ରେଣ୍ଡ ଏକ୍ସପିରିୟନ୍ସ’ ସହିତ ନିଜର କ୍ୟାରିଅର୍ ଆରମ୍ଭ କରିଥିଲେ | ସେ ଅନେକ ବିଜ୍ଞାପନ, ମ୍ୟୁଜିକ୍ ଆଲବମ୍ ଏବଂ ମାଗାଜିନ କଭର ପୃଷ୍ଠାରେ ନଜର ଆସି ସାରିଛନ୍ତି | ଶଶା ଏକ ପୁସ୍ତକ ମଧ୍ୟ ଲେଖିଛନ୍ତି।
Sasha Grey :News dog

ମିଆ ଖଲିଫା ଅଳ୍ପ ସମୟ ପାଇଁ ପର୍ଣ୍ଣ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରିରେ କାମ କରିଥିଲେ କିନ୍ତୁ ଏହି ସମୟ ମଧ୍ୟରେ ମଧ୍ୟ ସେ ଏଠାରୁ ବହୁତ ଲୋକପ୍ରିୟ ହୋଇଯାଇଥିଲେ | ଏଠାରୁ ଅଲଗା ହେବା ପରେ ମିଆଁ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ସକ୍ରିୟ ହୋଇଗଲେ ଏବଂ ଏହା ପରେ ସେ ଏଠାରେ ଏକ ନୂତନ ପରିଚୟ ପାଇଲେ | ସେ ବର୍ତ୍ତମାନ ଜଣେ ପ୍ରସିଦ୍ଧ ମଡେଲ ଅଟନ୍ତି |
Mia Khalifa:Sensacine.com

ଜେନା ଜେମସନ ୨୦୦୮ ରେ ପର୍ଣ୍ଣ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରରୁ ଅବସର ନେଇଥିଲେ। ୨୦୧୩ ମସିହାରେ, ସେ ମଡେଲିଂ ଦୁନିଆକୁ ଆସିଥିଲେ ଏବଂ ଏଠାରେ ଥିବା ଲୋକମାନେ ତାଙ୍କୁ ଭଲ ପାଉଥିଲେ | ବର୍ତ୍ତମାନ ଜେନା ଜଣେ ସଫଳ ବ୍ୟବସାୟୀ | ସେ ଜଣେ ପ୍ରସିଦ୍ଧ ଟେଲିଭିଜନ ବ୍ୟକ୍ତିତ୍ୱ | ସେ ଅନେକ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରରେ ମଧ୍ୟ କାମ କରିଛନ୍ତି। ଏହା ବ୍ୟତୀତ ସେ ଡବ୍ଲୁ ଡବ୍ଲୁ ଇରେ ମଧ୍ୟ ଅଂଶଗ୍ରହଣ କରିଛନ୍ତି |
Jenna Jameson:The DailyBeast

କ୍ରିସି ମୋର୍ଗାନ୍ ୧୯୯୬ ରୁ ୨୦୦୬ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ପର୍ଣ୍ଣ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରିରେ କାର୍ଯ୍ୟ କରିଥିଲେ | ଏହା ପରେ ସେ ଆଧ୍ୟାତ୍ମିକତା ଆଡକୁ ଗଲେ। ସେ ୫୦ ରୁ ଅଧିକ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରରେ ଅଭିନୟ କରିଛନ୍ତି। ସେ ବର୍ତ୍ତମାନ ପର୍ଣ୍ଣ ୱେବସାଇଟରୁ ତାଙ୍କ ଭିଡିଓ ହଟାଇବା ପାଇଁ ଏକ ଆଇନଗତ ଲଢ଼େଇ କରୁଛନ୍ତି।
Crissy Moran:Faithit

Comments are closed.