ନବରାତ୍ରୀ ସମୟରେ ଆପଣ ମଧ୍ୟ ସ୍ୱପ୍ନରେ ସିଂହ ଦେଖିଛନ୍ତି କି? ଜାଣନ୍ତୁ ଏହା କଣ ଦେଇଥାଏ ସଙ୍କେତ

ଯେତେବେଳେ ଆମେ ନିଦ୍ରାରେ ଅବଚେତନା ଅବସ୍ଥାରେ ପହଞ୍ଚିଯାଉ, ସେତେବେଳେ ଆମେ ସ୍ୱପ୍ନ ଦେଖିଥାଉ | କୁହାଯାଏ ଯେ ସ୍ୱପ୍ନ ଉପରେ କାହାର ନିୟନ୍ତ୍ରଣ ନାହିଁ। ବର୍ତମାନ ନବରାତ୍ରୀ ପର୍ବ ଆରମ୍ଭ ହୋଇଛି। ନବରାତ୍ରୀ ହେଉଛି ଦେବୀ ଦୁର୍ଗାଙ୍କ ସହିତ ଜଡିତ ଏକ ପର୍ବ, ଯେଉଁଥିରେ ନଅ ପ୍ରକାରର ମାତା ଦେବୀଙ୍କୁ ୯ ଦିନ ପୂଜା କରାଯାଏ | ଏପରି ପରିସ୍ଥିତିରେ, ନବରାତ୍ରିରେ ସ୍ୱପ୍ନରେ ସିଂହର ଦୃଶ୍ୟ ଅତ୍ୟନ୍ତ ସ୍ୱତନ୍ତ୍ର ବୋଲି ବିବେଚନା କରାଯାଏ | ସିଂହ ତଥା ଲିଓ ଯାହା ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ରରେ ରାଶି ଅନୁଯାୟୀ ୫ ମ ରାଶି ଅଟେ | ସ୍ୱପ୍ନରେ ସିଂହ ଦେଖିବାର ଅନେକ ଅର୍ଥ ଅଛି | ଆସନ୍ତୁ ଜାଣିବା ସ୍ୱପ୍ନରେ ସିଂହ ଦେଖିବା ଶୁଭ କି ଅଶୁଭ ଅଟେ |

ଶତ୍ରୁମାନଙ୍କ ଉପରେ ବିଜୟର ସଙ୍କେତ

ଯଦି ଆପଣ ନବରାତ୍ରୀ ସମୟରେ ନିଜ ସ୍ୱପ୍ନରେ ସିଂହ ଦେଖନ୍ତି, ଏହାର ଅର୍ଥ ହେଉଛି ଆପଣ ଜୀବନରେ ଶକ୍ତି ବୃଦ୍ଧି କରିବେ | ତୁମର ସ୍ୱପ୍ନରେ ସିଂହ ଦେଖିବା ହେଉଛି ଏକ ସଙ୍କେତ ଯାହା ତୁମେ ତୁମର ଶତ୍ରୁମାନଙ୍କ ଉପରେ ବିଜୟ ହାସଲ କରିବ |

ଶକ୍ତି ଏବଂ ପଦବୀରେ ବୃଦ୍ଧି

ଯଦି ତୁମେ ତୁମର ସ୍ୱପ୍ନରେ ଏକ ଉଚ୍ଚ ପର୍ବତ ଉପରେ ଠିଆ ହୋଇଥିବା ସିଂହକୁ ଦେଖ, ତେବେ ଏହାର ଅର୍ଥ ହେଉଛି ତୁମେ ଭବିଷ୍ୟତରେ ଶକ୍ତି ବୃଦ୍ଧି କରିବାକୁ ଯାଉଛ ଏବଂ ତୁମେ କିଛି ପଦବୀ ଏବଂ ସମ୍ମାନ ମଧ୍ୟ ପାଇପାରିବ |

ପ୍ରେମ ସଂପର୍କରେ ସଫଳତା ପାଇବ

ଯଦି ତୁମେ ତୁମର ସ୍ୱପ୍ନରେ ଏକ ସିଂହ ଏବଂ ସିଂହୀକୁ ଦେଖ, ଏହାର ଅର୍ଥ ହେଉଛି ତୁମେ ଏକ ସୁଖୀ ଦାମ୍ପତ୍ୟ ଜୀବନଯାପନ କରିବ | ତୁମ ଜୀବନରେ ସୁଖ ରହିବ |

ସିଂହ ଛୁଆ ଦେଖନ୍ତୁ

ଯଦି ତୁମର ସ୍ୱପ୍ନରେ ସିଂହ ଛୁଆ ଦେଖାଯାଏ, ଏହାର ଅର୍ଥ ହେଉଛି ତୁମେ ଚାକିରି ଏବଂ ବୃତ୍ତି ବୃଦ୍ଧି କିମ୍ବା ଚାକିରି ପରିବର୍ତ୍ତନର ସଙ୍କେତ ପାଇଛ | ଏହା ମଧ୍ୟ ସୂଚିତ କରେ ଯେ ଭବିଷ୍ୟତରେ ତୁମେ ପ୍ରେମ କାର୍ଯ୍ୟରେ ସଫଳତା ପାଇପାରିବ |

Comments are closed.