ସୌଭାଗ୍ୟ ଏବଂ ସମୃଦ୍ଧତା ପାଇଁ ଫେଙ୍ଗ୍ ଶୁଇ ଅନୁଯାୟୀ ଦର୍ପଣକୁ କରନ୍ତୁ ଏଭଳି ବ୍ୟବହାର, ଏକ କ୍ଷଣରେ ଉଜ୍ଜ୍ୱଳ ହେବ ଭାଗ୍ୟ

ଯଦି ଆପଣ ଅନୁଭବ କରୁଛନ୍ତି ଯେ ଆପଣଙ୍କ ଭାଗ୍ୟ ଆରଣଙ୍କଠୁ ଦୂରେଇ ଯାଇଛି, ତେବେ ଆପଣ ଫେଙ୍ଗ୍ ଶୁଇର ସାହାଯ୍ୟ ନେଇ ପାରିବେ | ଏହା ଅନୁଯାୟୀ, ଏକ ଦର୍ପଣ ଏପରି ଏକ ବସ୍ତୁ, ଯେଉଁଥିରେ ଆପଣଙ୍କର ସମସ୍ତ ସମସ୍ୟାର ସମାଧାନ ଲୁଚି ରହିଥାଏ | ଅନ୍ୟ ଅର୍ଥରେ, ଏହା ଏକ ବୈପ୍ଳବିକ ପଦକ୍ଷେପ | ଅର୍ଥାତ, ଦର୍ପଣ ଅଶୁଭ ଫଳାଫଳକୁ ଶୁଭ ଫଳାଫଳରେ ପରିଣତ କରିପାରେ | ତେବେ ଆସନ୍ତୁ ଜାଣିବା ଦର୍ପଣ କିପରି ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ସୁଖର ଦ୍ୱାର ଖୋଲିପାରେ?

ଫେଙ୍ଗ୍ ଶୁଇ ଅନୁଯାୟୀ, ଯଦି ଆପଣଙ୍କ ଜୀବନରେ କ୍ରମାଗତ ଅଶାନ୍ତି ଦେଖାଯାଉଛି, ତେବେ ଆପଣ ଦର୍ପଣର ପ୍ରତିକାର ନେଇପାରିବେ | ଏଥିପାଇଁ, ନିଜ ପସନ୍ଦର ଯେକୌଣସି ଦର୍ପଣ କିଣନ୍ତୁ ଏବଂ ତା’ପରେ ଏହାକୁ ଉତ୍ତର ଏବଂ ପୂର୍ବ କାନ୍ଥ ବା ଐଶାନ୍ୟ କୋଣରେ ରଖନ୍ତୁ | ବିଶ୍ୱାସ କରାଯାଏ ଯେ ଏପରି କରିବା ଜୀବନରେ ସୁଖ ଏବଂ ସମୃଦ୍ଧତା ଆଣିଥାଏ |

ଦୋକାନରେ ଏକ ଦର୍ପଣ ରଖିବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି ତେବେ ମନେରଖନ୍ତୁ ଏହିସବୁ ଜିନିଷ

ଆଜିକାଲି, ଦୋକାନ ଏବଂ ଶୋ’ରୁମରେ ଛାତ ଉପରେ ଦର୍ପଣ ସ୍ଥାପନ କରିବାର ପରମ୍ପରା ଅଛି | ଦୋକାନ ଏବଂ ଶୋ’ରୁମର ଉତ୍ତରରେ ଏବଂ ଛାତ ଉପରେ ଦର୍ପଣ ସ୍ଥାପନ କରାଯିବା ଉଚିତ୍ ନୁହେଁ | ଅନ୍ୟ ଅଂଶରେ ଦର୍ପଣ ସ୍ଥାପନ କଲେ ଆୟ ବୃଦ୍ଧି ପାଇଥାଏ | ବ୍ୟବସାୟ ସ୍ଥାନରେ କବାଟ ଆଡ଼କୁ ମୁହଁ କରିଥିବା ଭଳି ଛାତର ଠିକ ତଳ କାନ୍ଥରେ ଏକ ଗୋଲାକାର ଦର୍ପଣ ସ୍ଥାପନ କରାଯିବା ଉଚିତ୍ | ଏହାଦ୍ୱାରା ଆୟ ବୃଦ୍ଧି ପାଇଥାଏ |

ଘରେ ଏହି ଜିନିଷର ନିଅନ୍ତୁ ବିଶେଷ ଯତ୍ନ

ଆଜିକାଲି ଆବାସିକ ଏବଂ ବାଣିଜ୍ୟିକ ଅଟ୍ଟାଳିକାରେ ଉଜ୍ଜ୍ୱଳ ମାର୍ବଲ କିମ୍ବା ଗ୍ରାନାଇଟ୍ ଚଟାଣ ବ୍ୟବହାର କରାଯାଉଛି | ଏହି ଚଟାଣଗୁଡ଼ିକ ଏକ ଦର୍ପଣ ପରି ପ୍ରଭାବ ମଧ୍ୟ ଉତ୍ପାଦନ କରେ, ତେଣୁ ଜୀବନରେ ସୁଖ ଆଣିବା ପାଇଁ, ଉତ୍ତର-ପୂର୍ବ ବ୍ୟତୀତ ସମସ୍ତ ଅଂଶର ଚଟାଣକୁ କୌଣସି ସାମଗ୍ରୀ କିମ୍ବା କାର୍ପେଟରେ ଆବୃତ କରାଯିବା ଉଚିତ | ଏହା କରିବା ଦ୍ବାରା, ପ୍ରତ୍ୟେକ ପରିସ୍ଥିତିରେ ଲାଭ ହୋଇଥାଏ ଏବଂ ଆୟର ନୂତନ ଉପାୟ ଖୋଲିଯାଏ |

ଦର୍ପଣ ବିଷୟରେ ଏହି ଜିନିଷକୁ ଅଣଦେଖା କରନ୍ତୁ ନାହିଁ

ଫେଙ୍ଗ୍ ଶୁଇ ଅନୁଯାୟୀ, ଦର୍ପଣକୁ ଘରର କୋଠରୀ ଦ୍ୱାରର ଭିତର ପାର୍ଶ୍ୱରେ ରଖିବା ଉଚିତ୍ ନୁହେଁ | ଯଦି କବାଟ ଉତ୍ତର ବା ଐଶାନ୍ୟ କୋଣ ଆଡକୁ ଅଛି, ତେବେ ଏକ ଦର୍ପଣ ସ୍ଥାପନ କରାଯାଇପାରିବ | ଶୁଭ ଦିଗରେ କୋଣକୁ ବଢ଼ାଇବା ଏବଂ ଅଶୁଭ ଦିଗରେ କୋଣକୁ ହ୍ରାସ କରିବା ପାଇଁ ଦର୍ପଣ ବ୍ୟବହୃତ ହୁଏ | ଶୁଭ ଦିଗରେ କୋଣର ବୃଦ୍ଧିରେ ଭିତର ଆଡକୁ ମୁହଁଥିବା ଏକ ଦର୍ପଣ ରଖାଯାଇଥିବାବେଳେ ଅଶୁଭ ଦିଗରେ ବାହାରକୁ ମୁହଁ କରିଥିବା ଏକ ଦର୍ପଣ ସ୍ଥାପିତ କରାଯାଏ |

Comments are closed.