ହାର୍ପିକ୍ ପକ୍ଷରୁ ନୂତନ ବାଥରୁମ କ୍ଲିନର ଶୁଭାରମ୍ଭ

ଲ୍ୟାଭୋକେୟାର ବର୍ଗର ଅଗ୍ରଣୀ ସ୍ଥାନ ଅଧିକାର କରିଥିବା ହାର୍ପିକ ପକ୍ଷରୁ ଏହାର ନୂତନ ହାର୍ପିକ ବାଥ୍ ରୁମ କ୍ଲିନରର ଶୁଭାରମ୍ଭ କରାଯାଇଛି ଯାହା ୧୦ଗୁଣ ଅଧିକ ଶକ୍ତିଶାଳୀ । ନୂତନ ଅଭିଯାନ “ନୟା ବାଥ୍ରୁମ୍ ମୁବାରକ୍ ହୋ” ଦ୍ୱାରା ଗୋଟିଏ ବୋତଲରେ ଗ୍ରାହକମାନେ ଏକ ନୂତନ ବାଥରୁମର ଅନୁଭବ ପାଇପାରିବେ ।
ଏହି ଅଭିଯାନର ବ୍ରାଣ୍ଡ ଆମ୍ବାସାଡର ହେଉଛନ୍ତି ଅକ୍ଷୟ କୁମାର । ସେ ଉକ୍ରଟ ଦାଗକୁ ସଫା କରିବା ପାଇଁ ଏହି ସ୍ପେଶିଆଲିଷ୍ଟ କ୍ଲିନରର ଗୁରୁତ୍ୱକୁ ଉପସ୍ଥାପିତ କରିଥିଲେ । ସାଧାରଣ କ୍ଲିନରରେ ବାଥରୁମ ପରିଷ୍କାର କରିବା ଦ୍ୱାରା ଏହା ସଠିକ ଭାବେ ସଫା ହୋଇନଥାଏ ଯଦ୍ୱାରା ବାଥରୁମଟି ପୁରୁଣା ତଥା ଅପରିଷ୍କାର ଦେଖାଯାଇଥାଏ । ନୂଆ ମେଗା ୩୬୦ ଅଭିଯାନ ସ୍ୱରୂପ ଟିଭି, ପ୍ରିଣ୍ଟ, ଡିଜିଟାଲ, ପଏଣ୍ଟ ଅଫ ସେଲ ଜରିଆରେ ଅକ୍ଷୟ କୁମାର ଏହି ବାର୍ତ୍ତାକୁ ପ୍ରଦାନ କରୁଛନ୍ତି ଓ ନୂତନ ବାଥରୁମ କ୍ଲିନର ହାର୍ପିକ୍ ବାଥରୁମ କ୍ଲିନରକୁ ବ୍ୟବହାର କରିବା ପାଇଁ ମହିଳାମାନଙ୍କୁ ପ୍ରୋତ୍ସାହିତ କରୁଛନ୍ତି, ଯାହାକି ସାଧାରଣ ଡିଟରଜେଣ୍ଟ ତୁଳନାରେ ୧୦ଗୁଣ ଅଧିକ ଫଳପ୍ରଦ ଓ ଯଦ୍ୱାରା ଆପଣ ଏକ ନୂତନ ଚମକଦାର ବାଥରୁମ ପାଇପାରିବେ ।
ଏହି ଘୋଷଣା ଅବସରରେ, ସୁଖ୍ଲିନ୍ ଆନେଜା, ସିଏମଓ, ମାର୍କେଟିଂ ଡାଇରେକ୍ଟର, ସାଉଥ୍ ଏସିଆ ଆରବି ହାଇଜିନ ହୋମ୍ କହିଛନ୍ତି ଯେ, “ହାର୍ପିକ ବାଥରୁମ ଫ୍ରାଞ୍ଚାଇଜ ନିଶ୍ଚିନ୍ତ ଭାବରେ ଏକ ସଫଳ ଉତ୍ପାଦ । ଆମର ନୂତନ ଅଭିଯାନ “ନୟା ବାଥରୁମ ମୁବାରକ ହୋ” ଜରିଆରେ ଏହାକୁ ଉପସ୍ଥାପିତ କରିଥିବାରୁ ଆମେ ଅତ୍ୟନ୍ତ ଆନନ୍ଦିତ । ଆମର ଉଦ୍ଦେଶ୍ୟ ହେଉଛି ଗ୍ରାହକମାନଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ସଚେତନତା ସୃଷ୍ଟି କରିବା ଏବଂ ଜଣାଇବା ଯେ ଡିଟରଜେଣ୍ଟ ତୁଳନାରେ ହାର୍ପିକ ହେଉଛି ଉକ୍ରୃଷ୍ଟ ବାଥରୁମ କ୍ଲିନର । ଲ୍ୟାଭ୍କେୟାରରେ ଅଗ୍ରଣୀ ଭାବେ ଆମେ ଆଜି ନୂତନ ଓ ନୂତନ ବାଥରୁମ କ୍ଲିନରର ଶୁଭାରମ୍ଭ କରିଛୁ ଯାହାକି ସାଧାରଣ ଡିଟରଜେଣ୍ଟ ତୁଳନାରେ ୧୦ଗୁଣ ଶକ୍ତିଶାଳୀ । ଆମର “ନୟା ବାଥରୁମ ମୁବାରକ ହୋ” ଯୋଜନା ଜରିଆରେ ଆମେ ଲୋକମାନଙ୍କୁ ନୂତନ ବାଥରୁମକୁ ସହଜରେ ଦାଗମୁକ୍ତ କରିବା ପ୍ରକିୟା ବିଷୟରେ ଅବଗତ କରାଇବୁ ଯାହା ଦ୍ୱାରା ସେମାନେ ନୂତନ ବାଥରୁମର ଅନୁଭୂତି ପାଇପାରିବେ ।”

Comments are closed.