୧୨ ବର୍ଷ ପରେ ମେଷ ରାଶିରେ ଗମନାଗମନ କରିବେ ଦେବଗୁରୁ ବୃହସ୍ପତି , ଏହି ରାଶିର ଚିହ୍ନଗୁଡିକ ପାଇଁ ରହିଛି ବହୁତ ଶୁଭ ଫଳାଫଳ

ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ରରେ ଦୁଇଟି ଗ୍ରହର ଗମନାଗମନ ସବୁଠାରୁ ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ବିବେଚନା କରାଯାଏ | ଗୋଟିଏ ହେଉଛି ଶନି ଦେବ ଏବଂ ଅନ୍ୟଟି ହେଉଛି ବୃହସ୍ପତି | ଏହାର କାରଣ ହେଉଛି ଉଭୟ ଅତ୍ୟନ୍ତ ଧୀର ଗତିଶୀଳ ଗ୍ରହ ଏବଂ ତେଣୁ ଏହାର ପ୍ରଭାବ ଲମ୍ବା ଏବଂ ସ୍ଥାୟୀ ଅଟେ | ଯାହାହେଉ, ବୃହସ୍ପତି ବା ଗୁରୁ ସମସ୍ତ ଗ୍ରହମାନଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ସବୁଠାରୁ ଶୁଭ ଗ୍ରହ ଭାବରେ ପରିଗଣିତ ହୁଅନ୍ତି | ଜୀବନର ପ୍ରାୟ ସମସ୍ତ ସୁଖର କାରକ ହେଉଛନ୍ତି ବୃହସ୍ପତି | ଭାଗ୍ୟ, କର୍ମ, ବ୍ୟୟ, ଧର୍ମ, ଶିକ୍ଷା, ଜ୍ଞାନ, ସମ୍ମାନ ଏବଂ ଅର୍ଥନୈତିକ ପ୍ରଗତିର କାରକ ମଧ୍ୟ ହୋଇଥାନ୍ତି | ଏପରି ପରିସ୍ଥିତିରେ, ଯେଉଁମାନେ ଶନିଙ୍କ ଗମନାଗମନରୁ ଉପକୃତ ହୋଇନାହାଁନ୍ତି, ସେମାନେ ବୃହସ୍ପତିଙ ର ଗମନାଗମନରେ ନିଶ୍ଚିତ ଭାବରେ ଶୁଭ ଫଳାଫଳ ପାଇବେ |

ଗୁରୁଙ୍କ ପ୍ରଭାବ

ଯେତେବେଳେ ଅଢେଇ ବର୍ଷରେ ଶନି ତାଙ୍କର ରାଶି ପରିବର୍ତ୍ତନ କରନ୍ତି, ବୃହସ୍ପତି ଗୋଟିଏ ରାଶିରୁ ଅନ୍ୟ ରାଶି ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଯିବାକୁ ପ୍ରାୟ ୧୩ ମାସ ସମୟ ନେଇଥାନ୍ତି | ବୃହସ୍ପତି ହେଉଛି ଧନୁ ରାଶି ଏବଂ ମୀନ ରାଶିର ର ପ୍ରଭୁ | ଯେତେବେଳେ ବୃହସ୍ପତି ଏକ ରାଶିରେ ଗତି କରନ୍ତି, ସେତେବେଳେ ସେହି ରାଶିର ମୂଳ ଜୀବନ ଉପରେ ଏହାର ଗଭୀର ଏବଂ ସକରାତ୍ମକ ପ୍ରଭାବ ପଡିଥାଏ | ୨୦୨୩ ମସିହାରେ ବୃହସ୍ପତିଙ୍କ ର ଗମନାଗମନ ବିଶେଷ ହେବ କାରଣ ୧୨ ବର୍ଷ ପରେ ବୃହସ୍ପତି ମେଷ ରାଶିରେ ଗମନାଗମନ କରିବେ | ବୃହସ୍ପତି, ୨୨ ଏପ୍ରିଲ ୨୦୨୩ ରେ ମେଷରେ ଗମନାଗମନ କରିବେ। ମେଷ ରାଶିରେ ସେମାନଙ୍କର ଗମନାଗମନ କିଛି ରାଶି ଚିହ୍ନ ପାଇଁ ବିଶେଷ ଫଳପ୍ରଦ ହେବ |

ଏହି ରାଶି ଗୁଡ଼ିକ ହେବେ ଉପକୃତ

ମେଷ

ବୃହସ୍ପତିଙ୍କ ଗମନାଗମନ ଏହି ରାଶିଫଳର ପ୍ରଥମ ଘରେ ଅର୍ଥାତ୍ ଲଗ୍ନରେ ହେବାକୁ ଯାଉଛି | ଏହାର ପଞ୍ଚମ ଦିଗଟି ଆପଣଙ୍କ ପିଲାଙ୍କ ଉପରେ ଏବଂ ନବମ ଦିଗଟି ଆପଣଙ୍କ ଭାଗ୍ୟରେ ରହିବ | ଏପ୍ରିଲ୍ ୨୨ ରୁ, ଗୁରୁ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଏକ ବର୍ଷ ପାଇଁ ଶୁଭ ଫଳାଫଳ ଆଣିବେ | ବୃହସ୍ପତିର ଗମନାଗମନରେ ଆପଣ ଅଗ୍ରଗତି କରିବେ, ଆପଣଙ୍କର ସମ୍ମାନ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ ଏବଂ ଅର୍ଥନୈତିକ କ୍ଷେତ୍ରରେ ପ୍ରଗତିର ସମ୍ଭାବନା ରହିବ | ଏହି ରାଶି ପରିବର୍ତ୍ତନ ବିବାହିତ ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଭଲ ବୋଲି ପ୍ରମାଣିତ ହେବ | ତାଙ୍କ ପାରିବାରିକ ଜୀବନରେ ସ୍ଥିରତା ଏବଂ ଶାନ୍ତି ରହିବ | ଧର୍ମ କିମ୍ବା ଚାକିରୀ ପାଇଁ ଆପଣଙ୍କୁ ଦୀର୍ଘ ସମୟ ଯାତ୍ରା କରିବାକୁ ପଡିପାରେ, କିନ୍ତୁ ଭବିଷ୍ୟତରେ ଆପଣ ଏହାର ଲାଭ ପାଇବେ | ବଡ଼ ବିନିଯୋଗ ଏବଂ ବ୍ୟବସାୟରେ ଭଲ ଲାଭର ସୂଚକ ଅଛି |

କର୍କଟ

ଦେବଗୁରୁ ବୃହସ୍ପତିଙ୍କ ଗମନାଗମନ ଆପଣଙ୍କ ଦଶମ ଘର ଅର୍ଥାତ୍ କର୍ମ ଭାବରେ ହେବ | ଏହା ଆପଣଙ୍କ ରୋଜଗାରରେ ସକରାତ୍ମକ ପରିବର୍ତ୍ତନ ଆଣିବ | ପଦୋନ୍ନତି ଏବଂ ପ୍ରଗତି କିମ୍ବା ଉନ୍ନତ କାର୍ଯ୍ୟ କରାଯାଉଛି | ଯେଉଁଠାରେ ତୁମେ କାମ କରୁଛ, ତୁମର ସମ୍ମାନ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ ଏବଂ ଆୟ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ଅର୍ଥ ଲାଭର ଏକ ଭଲ ସଙ୍କେତ ରହିଛି | ପୈତୃକ ସମ୍ପତ୍ତିର ବୃଦ୍ଧି ମଧ୍ୟ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିବ | ତୁମର ସମ୍ମାନ ଏବଂ ସ୍ଥିତି ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ତୁମର ଭାଗ୍ୟ ଜିତିବ ଏବଂ ତୁମେ ଯାହା ବି କର ସେଥିରେ ଭଲ ସଫଳତା ପାଇବାର ସୂଚନା ଅଛି |

ମୀନ

ବୃହସ୍ପତି ତୁମର ରାଶିର ଦ୍ୱିତୀୟ ଘରେ ଗମନାଗମନ କରୁଛନ୍ତି | ବୃହସ୍ପତିଙ୍କ ର ନିଜସ୍ୱ ଚିହ୍ନରୁ ମୀନ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଗମନାଗମନ ଶୁଭ ଫଳାଫଳ ଆଣିବ | ଏହି ଘରେ ବୃହସ୍ପତିଙ୍କ ଉପସ୍ଥିତି ହେତୁ, ଆପଣ ଟଙ୍କା ପାଇବା ପାଇଁ ଅନେକ ଅଦ୍ଭୁତ ସୁଯୋଗ ପାଇବେ | ପାରିବାରିକ ବିବାଦ ସମାପ୍ତ ହେବ ଏବଂ ତୁମେ ତୁମର ପରିବାରର ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ସମର୍ଥନ ପାଇବ | ତୁମର ଜ୍ଞାନ ସହିତ, ତୁମେ ତୁମର ବିବେକ ସହିତ ଏପରି ନିଷ୍ପତ୍ତି ଗ୍ରହଣ କରିବ, ଯାହା ତୁମର ଅର୍ଥନୈତିକ ପ୍ରଗତି ଆଡକୁ ଯିବ | ଉଚ୍ଚଶିକ୍ଷା ପାଇଁ ଉତ୍ତମ ସୁଯୋଗ ମିଳିବ ଏବଂ ହଠାତ୍ ଧନ ଲାଭ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ରହିବ | ବ୍ୟବସାୟରେ ଆପଣଙ୍କର ନୂତନ ଯୋଜନା ସଫଳ ହେବ ଏବଂ ଆପଣ ସବୁ ଦିଗରୁ ସଫଳତା ପାଇବେ |

Comments are closed.