ରୀୟାଙ୍କ ହାରାସମେଂଟ ଅଭିଯୋଗକୁ ନେଇ ଏଭଳି ଯବାବ ଦେଲେ ସିବିଆଇ ଅଧିକାରୀ

ରିୟା ଚକ୍ରବର୍ତ୍ତୀଙ୍କୁ ସୁଶାନ୍ତ ସିଂ ରାଜପୁତଙ୍କ ମାମଲାରେ ସିବିଆଇ ପଚରାଉଚରା କରିଛି। ଶୁକ୍ରବାର ଅନୁସନ୍ଧାନର ପ୍ରଥମ ଦିନରେ ରିୟା ମଧ୍ୟ ଦଳ ସମ୍ମୁଖରେ ଅଭିଯୋଗ ଆଣିଥିଲେ ଯେ ସେମାନଙ୍କୁ ହଇରାଣ କରାଯାଉଛି। ଏହି ସମୟ ମଧ୍ୟରେ ଜଣେ ଅଧିକାରୀ ତାଙ୍କୁ କହିଥିଲେ ଯେ ଯଦି ଏହା ହୋଇଥାନ୍ତା ତେବେ ତାଙ୍କୁ ପାଟନାଙ୍କୁ ପଚରାଉଚରା ପାଇଁ ଡକାଯାଇଥାନ୍ତା।

ସିବିଆଇ ସୂତ୍ରରୁ ପ୍ରକାଶ ଯେ ପଚରାଉଚରା ବେଳେ ରିୟା ଚକ୍ରବର୍ତ୍ତୀ ତାଙ୍କୁ ହଇରାଣ କରାଯାଉଛି ବୋଲି ଅଭିଯୋଗ କରିଛନ୍ତି। ଏହି ସମୟ ମଧ୍ୟରେ ଜଣେ ଅଧିକାରୀ ଉତ୍ତର ଦେଲେ ଯେ ଯଦି ଆମକୁ ହଇରାଣ କରିବାର ଥାନ୍ତା, ତାହେଲେ ଆମେ ଆପଣଙ୍କୁ ପାଟନାକୁ ଡାକିଥାନ୍ତୁ | କିନ୍ତୁ ଆମେ ଜାଣୁ ଯେ ଆପଣ ସେଠାରେ ସୁରକ୍ଷିତ ନୁହଁନ୍ତି ଏବଂ ସେଥିପାଇଁ ଆମେ ଆପଣଙ୍କୁ ଏଠାରେ ପଚରାଉଚରା କରୁଛୁ |

ପ୍ରକାଶଥାଉ ଯେ ଶୁକ୍ରବାର ଦିନ ରିୟା ଚକ୍ରବର୍ତ୍ତୀଙ୍କୁ ସିବିଆଇ ୧୦ ଘଂଟା ଧରି ପଚରାଉଚରା କରିଥିଲା। ଏହା ପରେ ଆଜି ତାଙ୍କୁ ପୁଣି ପଚରାଉଚରା ପାଇଁ ଡକାଯାଇଛି। ରିୟାଙ୍କ ଅଭିଯୋଗ ପରେ ସିବିଆଇ ମୁମ୍ବାଇ ପୋଲିସଠାରୁ ରିୟାଙ୍କୁ ସୁରକ୍ଷା ପାଇଁ ସୁପାରିଶ କରିଛି, ଏହା ପରେ ତାଙ୍କୁ ସୁରକ୍ଷା ଯୋଗାଇଦିଆଯାଇଛି।

ଏହାଛଡ଼ା ରିୟାଙ୍କ ପୂର୍ବରୁ, ସାମୁଏଲ୍ ମିରାଣ୍ଡା, ନୀରଜ ଏବଂ ଜଣେ ମାସ୍କ ବ୍ୟକ୍ତି DRDO ରେ ପ୍ରବେଶ କରିଛନ୍ତି | ଏହା ବ୍ୟତୀତ ମୁମ୍ବାଇ ପୋଲିସର ଏକ କାର ମଧ୍ୟ DRDO କାର୍ଯ୍ୟାଳୟରେ ପହଞ୍ଚିଛି ଯେଉଁଥିରେ ମୁମ୍ବାଇ ପୋଲିସର ତିନିଜଣ ଅଧିକାରୀ ଥିବା କୁହାଯାଉଛି। ଜଣାଇଦେଉଛୁ ଯେ ରିୟା ଚକ୍ରବର୍ତ୍ତୀଙ୍କ ଉପରେ ଅନେକ ଗମ୍ଭୀର ଅଭିଯୋଗ ରହିଛି |

Comments are closed.