ବୟସ ସୀମାକୁ ଭାଙ୍ଗି ଅତ୍ୟନ୍ତ ଗ୍ଲାମରସ୍ ଲୁକରେ ନଜର ଆସିଲେ ମଲାଇକା, ଫଟୋ ଦେଖି ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ପ୍ରଶଂସକ

ମଲାଇକା ଆରୋରା ସେହି ଅଭିନେତ୍ରୀମାନଙ୍କ ମଧ୍ୟରୁ ଜଣେ, ଯାହାଙ୍କର ସୌନ୍ଦର୍ଯ୍ୟ ବୟସ ସହିତ ଅଧିକ ଆକର୍ଷଣୀୟ ହେବାରେ ଲାଗିଛି | ତାଙ୍କ ଷ୍ଟାଇଲ୍ ଷ୍ଟେଟମେଣ୍ଟ ପାଇଁ ମଲାଇକା ସବୁବେଳେ ହେଡଲାଇନରେ ରୁହନ୍ତି | ମଲାଇକାଙ୍କ ବୋଲ୍ଡ ଲୁକ୍ ଏବଂ ଗ୍ଲାମରସ୍ ଲୁକ୍ ଜିମ୍ ଠାରୁ ପାର୍ଟି ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ସବୁଠାରେ ଦେଖାଯାଏ | ପ୍ରଶଂସକମାନେ ମଲାଇକାଙ୍କ ଷ୍ଟାଇଲରେ ଫିଦା ହୋଇଯାଆନ୍ତି। ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ମଲାଇକା ବହୁତ ସକ୍ରିୟ | ସମୟ ସମୟରେ, ମଲାଇକା ତାଙ୍କ ସୁନ୍ଦର ଫଟୋ ପ୍ରଶଂସକଙ୍କ ସହ ବାଣ୍ଟନ୍ତି |

ତାଙ୍କ ଷ୍ଟାଇଲିଂ ହେତୁ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରରେ କ୍ୱଚିତ୍ ଦେଖାଯାଉଥିବା ମଲାଇକା କ୍ରମାଗତ ଭାବରେ ହେଡଲାଇନରେ ରହିଥା’ନ୍ତି | ମଲାଇକାଙ୍କ ଡ୍ରେସିଂ ସେନ୍ସ ମଧ୍ୟ ପରଫେକ୍ଟ ଅଟେ | ମଲାଇକା ଜଣେ ଫିଟନେସ୍ କୁଇନ, ସେଥିପାଇଁ ଏହି ବୟସରେ ମଧ୍ୟ ତାଙ୍କ ଚେହେରା ଆଜିର ହିରୋଇନ୍ମାନଙ୍କ ସହିତ ପ୍ରତିଦ୍ୱନ୍ଦ୍ୱିତା ଜାରି ରଖିଛି | ପୁଣି ଥରେ, ମଲାଇକା ତାଙ୍କର ଆକର୍ଷଣୀୟ ପ୍ରଦର୍ଶନ ସହିତ ଲୋକଙ୍କୁ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ କରିଦେଇଛନ୍ତି |

ନିକଟରେ ମଲାଇକା ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମରେ ଏକ ଅତ୍ୟନ୍ତ ଗ୍ଲାମରସ୍ ଫଟୋ ସେୟାର କରିଛନ୍ତି | ଏହି ଫଟୋଗୁଡ଼ିକ ପ୍ରଶଂସକମାନଙ୍କୁ ପୁଣି ଥରେ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ କରିଦେଇଛି | ଫଟୋରେ, ମଲାଇକା ଗାଢ଼ ବାଇଗଣୀ ରଙ୍ଗର ପୋଷାକରେ ଦେଖିବାକୁ ମିଳୁଛନ୍ତି | ସେ ଅଫ ସୋଲ୍ଡର ଟପ ଏବଂ ମେଳ ଖାଉଥିବା ଏକ ବାଇଗଣୀ ରଙ୍ଗର ବଟମ କ୍ୟାରି କରିଛନ୍ତି |

ମଲାଇକାଙ୍କ ପୋଜ୍ ତାଙ୍କୁ ଅଧିକ ଗ୍ଲାମରସ୍ ଦେଖାଉଛି | ଏହି ପୋଷାକ ସହିତ ମଲାଇକା ଆକ୍ସେସୋରିଜ ନାମରେ ଏକ ଗୋଲ୍ଡେନ ମୋଟା ନେକଲେସ ପିନ୍ଧିଛନ୍ତି | ଏହା ବ୍ୟତୀତ ଫ୍ରିଙ୍ଗ୍ ସହିତ ଏକ କଳା ରଙ୍ଗର ବ୍ୟାଗ୍ ମଧ୍ୟ ବହନ କରିଛନ୍ତି |

Comments are closed.