ସୁଶାନ୍ତଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁର ଦେଢ଼ ମାସ ପରେ ପ୍ରଥମ ଥର ମୁହଁ ଖୋଲିଲେ ଅଙ୍କିତା, କହିଲେ-ସୁଶାନ୍ତ ଡିପ୍ରେସନରେ ଯିବା ଭଳି ବ୍ୟକ୍ତି ନୁହେଁ

0

ସୁଶାନ୍ତ ସିଂ ରାଜପୁତଙ୍କ ନିଧନର ଦେଢ଼ ମାସ ପରେ ତାଙ୍କର ପୂର୍ବତନ ଗର୍ଲଫ୍ରେଣ୍ଡ ଅଙ୍କିତା ଲୋଖଣ୍ଡେ ନିଜର ନୀରବତା ଭାଙ୍ଗିଛନ୍ତି। ସୁଶାନ୍ତ ଏବଂ ଅଙ୍କିତା ସାତ ବର୍ଷ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ସମ୍ପର୍କରେ ଥିଲେ। ବର୍ତ୍ତମାନ ଅଙ୍କିତା ଜୋର ଦେଇ କହିଛନ୍ତି ଯେ ଯେ ସୁଶାନ୍ତ ଜଣେ ବ୍ୟକ୍ତି ନୁହଁନ୍ତି ଯିଏ ଡିପ୍ରେସନରେ ଥାଇପାରନ୍ତି। ସେହିଭଳି ଅଙ୍କିତା ମଧ୍ୟ ସୁଶାନ୍ତଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁକୁ ନେଇ ବିଭିନ୍ନ ଥିିୟୋରୀ କହୁଥିବା ଲୋକଙ୍କ ଉପରେ ମଧ୍ୟ ନିଜର କ୍ରୋଧ ଜାହିର କରିଥିବା ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଥିଲା ​​|

ଏକ ଚ୍ୟାନେଲ ସହ କଥାବାର୍ତ୍ତା କରି ଅଙ୍କିତା କହିଛନ୍ତି ଯେ ‘ମୁଁ ଜାଣିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କଲି ଯେ କିପରି ୧୫ ମିନିଟରେ ଆତ୍ମହତ୍ୟା ଘୋଷିତ କରିଦିଆଯାଉଛି, କହୁଥନ୍ତି ସେ ଆତ୍ମହତ୍ୟା ଅଟେ। ଫଟୋ, ଭିଡିଓ ସବୁ ଲିକ୍ ହୋଇଛି | କିନ୍ତୁ ମୁଁ ଜାଣିଥିବା ବ୍ୟକ୍ତି ସୁଶାନ୍ତ ଜଣେ ଡିପ୍ରେସନ ବ୍ୟକ୍ତି ନଥିଲେ। କାହାପାଇଁ ଡିପ୍ରେସନ ପରି ଶବ୍ଦ ବ୍ୟବହାର କରିବା ଏକ ବହୁତ ବଡ଼ କଥା | ସୁଶାନ୍ତ ଏଭଳି ବ୍ୟକ୍ତି ନଥିଲେ ଯେ କି କୌଣସି ବିଷୟରେ ବିରକ୍ତ ହୋଇ ଆତ୍ମହତ୍ୟା କରିନେବେ।’

ସମସ୍ତେ ନିଜ କଥା ଲେଖୁଛନ୍ତି ଏବଂ କହୁଛନ୍ତି | ଏସବୁ ଦେଖି ଦୁଃଖ ଲାଗୁଛି | ଯେଉଁମାନେ ଡିପ୍ରେସନରେ ଅଛନ୍ତି ବୋଲି କହୁଛନ୍ତି ସେମାନଙ୍କୁ ଜଣାଇଦେଉଛି ଯେ ମୁଁ ଏବଂ ସୁଶାନ୍ତ ଏକାଠି ଥିଲୁ ଏବଂ ଆମେ ଏହା ଠାରୁ ମଧ୍ୟ ଖରାପ ସମୟ ଦେଖିଥିଲୁ, କିନ୍ତୁ ଆମେ ଦୁହେଁ ଏଥିରୁ ବାହାରି ଆସିଥିଲୁ | ସେ କୌଣସି ଜିନିଷ ଦ୍ୱାରା ବିରକ୍ତ ହୋଇପାରନ୍ତି କିନ୍ତୁ ଡିପ୍ରେସନକୁ ଯାଇପାରିବେ ନାହିଁ |

ଅଙ୍କିତା କୁହନ୍ତି ଯେ ‘ଯେତେବେଳେ ଆମେ ପରସ୍ପରକୁ ଡେଟ କରୁଥିଲୁ, ସେ ନିଜ ଡାଏରୀରେ ଲେଖିଥିଲେ ଯେ ସେ ଆସନ୍ତା ପାଞ୍ଚ ବର୍ଷ ମଧ୍ୟରେ କଣ କରିବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି। ମୋତେ ବିଶ୍ୱାସ କର ଯେ ସେ ପାଞ୍ଚ ବର୍ଷ ମଧ୍ୟରେ ଯାହା ଚାହୁଁଥିଲେ ତାହା ହାସଲ କରିଛନ୍ତି | ସେ ଏକ ଛୋଟ ସ୍ଥାନରୁ ଆସି ନିଜର ପରିଚୟ ପ୍ରତିଷ୍ଠା କରିବାରେ ସଫଳ ହୋଇଥିଲେ | ସେ ଅନେକ ଲୋକଙ୍କ ପ୍ରେରଣା ଥିଲେ |

ଅଙ୍କିତା ଆହୁରି ମଧ୍ୟ କହିଛନ୍ତି ଯେ ‘ସେ ଛୋଟ ପିଲା ପରି ଥିଲେ। ଛୋଟ ଜିନିଷ ଦେଖି ଖୁସି ହୋଇଯାଉଥିଲେ | ହଁ, ସେ ଚାଷ କରିବାକୁ ଚାହୁଁଥିଲେ | ସେ କହୁଥିଲେ ଯଦି କିଛି ନହୁଏ, ମୁଁ ଏକ କ୍ଷୁଦ୍ର ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ନିର୍ମାଣ କରିବି | ମୁଁ ଲୋକମାନଙ୍କୁ କହିବାକୁ ଚାହେଁ ଯେ ସେ ଡିପ୍ରେସନରେ ଯିବା ଭଳି ବ୍ୟକ୍ତି ନଥିଲେ|

Leave A Reply

Your email address will not be published.